Хвилю Тримай: перевидання дебютної платівки
// music.com.ua   
07.06.2005 22:48
Хвилю ТримайІвано-франківці "Хвилю Тримай" планують у найближчий час перевидати свій однойменний дебютний альбом, який побачив світ рік тому. До цього музикантів підштовхнув той факт, що попередній тираж платівки вже майже розійшовся, а судячи з відгуків залишених у гостьовій книзі офіційного сайту гурту, слухачі сприйняли альбом дуже добре.
Навмисно для підтримки перевидання хлопці зняли новий відеокліп на пісню "Однокласниця", яку на концертах глядачі зазвичай співають усім залом. За словами учасників "Хвилю Тримай", відео вийшло справді дуже і дуже оригінальним і цікавим, але не варто зараз розкривати всі деталі, щоб не позбавляти глядачів ефекту першого враження. Нове видання платівки "Хвилю Тримай" буде доповнено бонусами: вже згаданим кліпом та дуже "інтелігентним" реміксом на найкрасивішу пісню альбому - "Холодний день", який зробив самобутній київський музикант Олексій Анін.
Тим часом вже повним ходом триває студійна робота над новим диском команди. Він має побачити світ після перевидання дебютника, і, за прогнозами музикантів, станеться це вже у наступному році.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: