Димна Суміш: гарячі медитації у Сторі
// FaDiez.com.ua   
08.06.2005 11:07
Димна СумішБагато хто з українських меломанів чекав на цю подію - презентацію альбому гурту Димна Суміш. Проте, через бюрократичні заморочки до обіцяного 28 травня - альбом видати так і не встигли... Але ж концерт скасовувати ніхто не збирався! Навіть навпаки - у клубі "Store205" на публіку чекала не тільки Димна Суміш, а й спеціально запрошені гості - гурт Шакті. Це, якщо хто не знає, команда, яка грає медетативні композиції на мрідані та сітарі.
Власне, з них усе і почалося. Тож протягом хвилин десяти публіка мала нагоду роздуплитися. Напитися та настроїтись на те, що концерт ВЖЕ ПОЧАВСЯ.
Сидіти ніхто не збирався, спокійно стояти теж і активна штовханина почалася ще з першої пісні Димної Суміші "Разом". Отже разом по клубу літали люди, стільці та все, що траплялося під руку. В першій частині дійства всі гарно підспівували та отримували одне від одного позитивні синці. Входили у програму вечора також спільні інструментальні композиції із гуртом Шакті (соліст Суміші грав на караталах). Це була своєрідна перерва. Поки люди відхекувались та заклеювали пластирями різні пошкоджені місця.
Друга частина включала в себе вже знані хіти, типу "Героя", "Молотка" та "Стіни" (остання викликала шалений ажіотаж у дівчат). Плюс пісня "Разом" на біс (власне, та сама, з якої і починали).
Альбом та презентація - не схожа на жодну іншу презентацію! - обіцяють бути десь наприкінці червня.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: