Крихітка Цахес підкорила Львів. Репортаж з презентації альбому
// Юрко Козій, dzyga.com.ua   
08.06.2005 12:00
Сталося!!! В неділю київська група «Крихітка Цахес» презентувала свій дебютний альбом «На першому місці». Саме львівські шанувальники якісної рок-музики отримали нагоду першими в Україні придбати диск, ба, навіть одразу отримати афтограф, і скрутити в рурку омріяний постер. Так би мовити, презентація за всіма канонами шоу-бізнесу, яка завершилася концертом в клубі «Лялька».

Щоб описати те, що творилося того вечора в «Ляльці», хочеться вжити Крихітка Цахес у клубі Ляльказаїжджені штампи на кшталт «шалений драйв» , чи «позитивна енергетика». Але це не те. Це щось більше! Такої «домашньої» атмосфери в «Ляльці» я не пам'ятаю з часу останнього концерту «Мертвого Півня» близько року тому: давно вже люди не співали разом з групою. Тим паче, групою НЕ львівською. Це було щось неймовірне: альбом «На першому місці» тільки-но поступив у продаж, а люди знали напам'ять тексти пісень і співали разом з Кашею, що її неймовірно розчулило, і примусило зізнатись прямо зі сцени:
«Це найкращий наш концерт за останні півроку. І мене вже не цікавить київська презентація альбому, бо те, що відбувається зараз тут, не повториться там. Ви – найкращі!!!»
І справді, я давно не бачив і не відчував такого. Після виконання «обов'язкової» програми (даруйте за спортивну термінологію), навіть мови не було про вихід музикантів зі сцени. Навіть коли хтось биКрихітка Цахес у клубі Лялька просто кричав «Біс!», його б не було чути, бо люди навперебій викрикували назви старих пісень, які гурт «забув», або не планував виконувати. Каша відверто здивувалася, що у Львові таке знають і пам'ятають:
«Цю пісню ми грали останній раз 4 роки тому. Навіть не знаю, як ми зараз її виконаємо, але спробуємо згадати її для вас.»
Виконали «Лисицю» бездоганно, при чому, здавалося, натовп знав слова не гірше за вокалістку J . Потім був і традиційний біс, і навіть коли Каша пішла зі сцени, народ не розходився, а музиканти логічно довершили дійство інструментальним outro .
Таки Львів дочекався приїзду «своїх» зірок! При чому, зірок не в класичному розумінні цього слова (оксамитовий килим до трапу, технічний та побутовий райдери на 100 сторінок кожен, манірні «понти для приїжджих» тощо). А простих людей (так!), які щодня ходять на роботу, а ввечері проводять репетиції, щоб отак раз в п'ять років завітати до Львова і підкорити його назавжди!

Юрко Козій
"Мистецьке об'єднання Дзига" (м. Львів)
Фото: http://dzyga.com.ua
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 08-06-2005 14:55
 
[QUOTE] шанувальники якісної рок-музики [/QUOTE] 
А на презентації в Києві, коли хтось сказав "рок-гурт", Каша перебила і сказала "ПОП-гурт" :grin  
а на посеред концерту в гітариста, що тут на фотці, порвалась струна))))
[ гість ]
 
sanyok
2. 08-06-2005 17:48
 
Ага, шось дивно... Вони завжди вважались грандами українскьої альтернативи.. А зараз я так бачу лейбл дуже сильно тисне і виставляє якісь умови до музики і звуку... мабуть через те Каша вже зібралась робити окремо від Крихітки свій власний сайд-проект :(  
Погана це ознака... у нас в Україні ще не один сайд-проект останнім часом не пройшов без неслідків для основного проекту :(
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >