''Океан Ельзи'': новий сингл «Без Бою»
// music.com.ua   
08.06.2005 18:18
Океан Ельзи: новий сингл Без бою3-ого червня 2005 року світло дня побачив  новий сінгл  групи «Океан Ельзи». Пісня під назвою «Без Бою» є першою піснею нового альбому, який з'явиться у продажу  у вересні 2005-го року.
Пісню зроблено в досі незвичному стилі і дозволить всім шанувальникам творчості гурту «Океан Ельзи» відчути знайомі та звичні емоції у зовсім іншому музичному оформленні. За любов потрібно боротися і не здаватися - саме так цю емоцію передає рок-н-рольний дух «Океана Ельзи».
«Без Бою» записувалась у кількох різних студіях, а саунд-продюсером, як завжди був Віталій Телезін. Композиція записана за участю нового учасника гурту - гітариста Петра Чернявського, що прийшов на місце Павла Гудімова.
«Це абсолютний початок нового звучання і нового музичного погляду, - говорить з приводу нової пісні барабанщик Денис Глінін. - Перша спроба на новому альбомі зробити із звичайного - незвичайне. Ми використали різні ритми і модифікували їх до рок-н-ролу.Не можна два рази увійти в океан... все змінюється». «Пісня не складна і розрахована на широку аудиторію, - додає  басист Денис Дудко. - Вона проста і душевна. Вважаю, що «Без Бою» є вступною піснею із старого в новий океан. Але знову ж таки - це «Океан Ельзи».


Коментарів (7)
RSS-стрічка
1. 13-06-2005 10:56
 
Ну як вам ця пісенька?  
Мені шось так собі, непогано. але досить посередньо :) 
хоча може я не в'їхав ще :)
[ гість ]
 
Vitaliy
2. 13-06-2005 19:00
 
Мені чомусь не дуже сподобалось. Так, непогано, наче, але ж немає якоісь "родзинки", яка могла б причарувати увагу публіки, як на мене. Та й кліп такий собі...нічого особливого.Я очікувала чогось більш грандіозного, тим паче, Славко заявляв, що розірве цією піснею всіх і вона буде на перших місцях кращих хіт-парадів. Ну, поки дива не сталося.Час все покаже...:)
[ гість ]
 
Di
3. 19-06-2005 22:04
 
Є пісні які кліп допомнює і дуже сильно. А бувая так шо кліп заважає спримати пісню. Я коли її почув по радіо спочатку у живому виконанні океанів а потім студійну версію - дуже навіть сподобалось. А кліп класний, але він зовсім якось не дає врубитись і почути пісню, відволікає :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 20-06-2005 19:04
 
Мені сподобалась. Навіть дуже. Дуже м"які ударні, небанальний текст, взагалі, енергетично потужня пісня вийшла:) От і добре, бо з цими скандалами Океанам зараз лажати ну ніяк вже не можна :roll  
А відео...дорого, симпатично, але для такої пісні можна було б і краще щось вигадати ;)
[ гість ]
 
Mila
5. 29-06-2005 18:58
 
Саме цікаве, так це те шо Вакар нещодавно в інтерв'ю розказав, що ця пісня набйцльш випадає з усього альбому і є ще трохи у традиціях "старого" ОЕ, а матеріал на альбомі найбільше буде схожий на її кінець. тобто на кінець приспіву :) там де він волає як різаний "Я не здамся без бою!" :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
6. 08-07-2005 01:51
 
Ой...Це найприкольніший момент пісні...па-любе:)
[ гість ]
 
Mila
7. 13-07-2005 13:45
 
В принципі пісенька вийшла нівроку, на мою думку навіть дуже нівроку, та й відео не погане. Хотілося б побажати натхнення і наснаги на подальшу таку цікаву творчічть ОЕ. 8)
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: