5-7 серпня: фест ''Metal Heads' Mission'' у Євпаторії
// music.com.ua   
16.06.2005 21:57
Pungent StenchЗ 5 по 7 серпня в Євпаторії, на території розважального комплексу "Сонечко" відбудеться VI щорічний фестиваль важкої музики "Metal Heads' Mission".
У фестивалі візьмуть участь більш 50 колективів з 11 країн: Великобританії, Ізраїлю, Туреччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Латвії, України, Білорусі, Росії, Молдови. Спеціальним гостем стане легенда світової grind-сцени Napalm Death (Великобританія).
На сьогоднішній день "Metal Heads' Mission" є єдиним у СНД міжнародним фестивалем “металевої” музики. Шостий рік підряд на початку серпня він збирає шанувальників самих різних напрямків важкої музики, включаючи такі стилі як death, grind, black, thrash, doom, core, industrial, progressive, heavy, nu metal та інші. У 2004 році в концертній програмі фестивалю брали участь такі відомі колективи, як Pungent Stench (Австрія) і Dead Infection (Польща).


Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 17-07-2005 00:28
 
Класний фест!!! Їду туди з Запоріжжя вже третій рік поспіль!!! На цей раз ТРИ дні "залізо-бетонного" месива, а потім зазвичай залишаюсь покупатись деньків на 2-3
[ гість ]
 
Ведмідь
2. 17-07-2005 00:31
 
Помню в прошлом году кто-то объявлял песню: "...а эта песня про медвежонка... который потерялся в лесу... и сдох" :grin :grin :grin
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >