Тінь Сонця: дебютник ''Над диким полем''
// UAFORMAT.COM   
16.06.2005 22:10
Тінь СонцяОсобливо не хапаючи зірок з неба, доволі амбіційна молодь раз-по-раз дає про себе знати виступами в різних куточках України. Гурт “Тінь Сонця” навіть за відсутності цілеспрямованої підтримки меценатів або продюсерів за доволі короткі строки показав свій власний творчий характер. 13 червня за підтримки мистецької агенції “Саме Так!”, "Радіо РОКС" та "Core Metal Shop" відбувся офіційний реліз дебютної платівки команди, що отримала назву “Над диким полем”. Варто відзначити, що альбом “Над Диким Полем” являє собою символічний шлях сучасністю України - від найгірших спогадів до оптимістичного майбутнього. 19 червня ватага має намір презетувати свого “первістка” широкому загалу у київському клубі “Пивна Бочка”.
Варто кілька слів сказати про стиль в якому грає “Тінь Сонця”. Однозначної думки з цього приводу немає, проте можна відзначити наступне: хлопці відмовились іти легким шляхом. Оминаючи загальновживаний “рокопопс”, доволі популярні нині “рок-н-рол”, “панк” та “хард-кор”, нову потужну хвилю “етніки”, гурт намагається поєднати кращі традиції світової рок-культури з елементами народної музики.
Сергій Василюк (лідер гурту): “Наш глядач є доволі різноманітним: від традиційного металіста, до щирого українця. Адже важка музика – це енергія нездоланної сили, а сила наша – українська.” - Мабуть тому все частіше гурт характеризують як “козацький рок”.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 10-06-2006 08:57
 
:) Тінь сонця-ви герої, змінемо світ, будемо боротися!Металом вдаримо по холодному світу!Хай пломенить навіки Україна!
[ гість ]
 
Маестро_КлоЇ

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: