Фронт-вумен ''Крихітки Цахес'' розповіла про свою ''халтуру''
// UAFORMAT.COM   
16.06.2005 23:01
КашаПісля виходу дебютного альбому Крихітки Цахес На Першому Місці справи у групи пішли веселіше. Настільки веселіше, що фронт-дама команди Каша Сальцова навіть вирішила робити сольний проект. «Я починаю писати сольний альбом. Дуже-дуже повільно. Звісно, що всі мої музиканти про це знають, і вони були перші, кому я принесла все це послухати. Звісно, що вони роблять скептичний вигляд: «Як це, без нас?». Але вони так само розуміють, що у нас у кожного має бути трохи свободи в творчості. Я не повністю реалізуюся в Крихітці, так само як і вони. Тому якщо Крихітка Цахес – моя улюблена робота, то сольний проект – моя улюблена халтура», - сказала Каша.
Що ж до беспосередньо справ гурту, то тут теж життя не стоїть на місці. Цього тижня побачив світ оновлений сайт команди, який наразі доступний окрім старої адреси zahes.kiev.ua також доступний і за ланкою - http://kryhitka.com.ua. Нове оздоблення веб-домівки «Крихітки Цахес» виконано цілком у стилі обкладинки дебютного альбому «На першому місці». Таким чином гурт підхопив традицію створювати новий дизайн веб-сторінки під кожен новий альбом започатковану «Океаном Ельзи».  
Крім того "Крихітка Цахес" планує випустити ще кілька відеоробіт на підтримку платівки. Окрім кліпу "Вменеємен", наступною світ побачить відеоверсія заголовного треку, який і дав назву альбому - "На першому місці".


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >