Moby: український номер у ''Hotel''
// Tala, Enter Music TV   
16.06.2005 23:06
Moby Концерт Мобі, що відбувся на завершення минулого уїк-енду незважаючи на технічні проблеми, що змусили виконавця на 20 хвилин перервати виступ, просто приречений на перебування у топі музичних подій цього року. Навіть, якщо раптом до кінця року у Києві примудряться виступити усі чартові зірища. Шоу, презентоване у стінах столичного палацу спорту, проходило в межах всесвітнього туру Мобі на підтримку останньої на сьогодні платівки, яка отримала назву "Hotel". Розігрівали зірку музиканти "Esthetic Education", виступ яких позиціонувався як "спешиал гест".
На прес-конференції, що передувала концерту, "Esthetic Education" обіцяли здивувати публіку, і обіцянку виконали - окрім божевільно-дивних костюмів, справді якісним звучанням, презентацією нової композиції, що увійде до наступної платівки, вражало нестандартне аранжування вже завчених хітів, серед яких найцікавціше прозвучала "Beautiful day". Сам Мобі до концерту, матеріал "Esthetic Education" не чув.

Moby: “Я ніколи не чув "Esthetic Education" до цього, але мені дуже сподобалися їхнє звучання, їхні костюми, вони грають справді гарну музику і мають супершоу”.

Коли ж на сцені з'явився власне метр, виникло єдине, але глобальне питання - де ж гуру електроніки? Київський глядач побачив потужний високоякісний рок-концерт. Півторагодинну програму, зрозуміло, складали не тільки композиції з останнього альбому, "Hotel" у Києві презентувався вісьмома треками, решту добирали з мегапопулярного "Play", "18",  "I like the score", прозвучали навіть пісні, що увійшли до однойменного дебютника музіканта, який побачив світ 1992 року. Шоу зібрало понад 9 тисяч глядачів. Таку кількість публіки, стіни “Палацу спорту” наврядчи пам'ятають під час будь-якого іншого концерту. Півтори години минули на єдиному подиху, публіка шаленіла як від старих, так і від нових композицій. Кульмінацією концерту став перший сингл "Hotel" - "Lift me up", проскандований залом від початку і до кінця. До речі, "Hotel Moby" існує не тільки у музичному просторі - на сайті виконавця є справжній віртуальний готель, де кожен бажаючий може зареєструватися та отримати свій номер.

Moby: “В мене немає персонального номеру у “Мобі-Хотел”, цей веб-сайт, створений моєю рекординговою компанією, він мені дуже подобається, але якби в мене була така кімната, я певно б  там слухав надзвичайно спокійний ембіент та електронну музику, те, що я слухаю вдома”.

Концерт вражав і якісним рівнем світла, і рівнем звуку, і божевільною енергетикою. От тільки, на жаль, “Палац спорту” так і лишився палацем, де головне - все ж таки спорт, а не музика. Акустика приміщення залишає бажати кращого, проте, альтернативи цьому закладу Україна не має. Тож, наступну зірку першого чартового дивізіону нам знову доведеться приймати там.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >