Tomato Jaws відкрили офіційний веб-сайт
// UAFORMAT.COM   
16.06.2005 23:09
Tomato JawsКиївський електронний дует "Tomato Jaws" (читається - "Томато Джоус") обзавівся власною сторінкою в Інтернеті - www.tomatojaws.com. Необхідність присутності в глобальній мережі назріла давно і її поточна поява зобов'язана бажанню музикантів задовольнити інтерес преси та прихильників до себе, інформатувати їх про свою поточну діяльність і концерти та просто знайомитись і спілкуватись зі своїми шанувальниками. Окрім того відвідувачі сторінки можуть послухати старі та нові треки команди, завантажити вокальні партії для створення реміксів, та й просто довідатися, як "томати" виглядають, переглянувши світлини у фотозбірні.
Оскільки концертна діяльність "Tomato Jaws", не зважаючи на бажагння працювати на Батьківщині, протікає закордоном за межами України, офіційна веб-сторінка надає додаткову можливість оперативно, не залежно від місця перебування гурту, зв'язатися з учасниками команди або їхнім персональним менеджером і практично в режимі реального часу узгодити всі важливі питання.
Інформація, представлена на сайті, подана трьома мовами: українською, російською, англійською оскільки гурт намагається показати себе "у повний ріст" не тільки в Україні, але й у Європі, Америці тощо.
Стилістично сторінка оформлена в унісон майбутньої, другий за рахунком, платівки "Tomato Jaws", про подробиці якої "Український Формат" писав у березні.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: