''Крихітка Цахес'': F.A.Q.
// UAFORMAT.COM   
21.06.2005 11:03
Крихітка ЦахесЗважаючи на стрімко зростаючу популярність "Крихітки Цахес" після видання довгоочікуваної дебютної платівки і відповідно підвищену зацікавленість командою читачів, редакція "Українського Формату" просто не могла не опублікувати цей F.A.Q. із відповідями на найпоширеніші питання пов'язані з цим безперечно дуже цікавим гуртом.

Чому „Крихітка Цахес”?
Крихітка Цахес – це персонаж книжки Ернста Теодора Амадея Гофмана (нім.) назва з'явилась випадково - Каші наснився Міхон у вигляді ведмедя у білих рукавичках, який виходив на балкон покурити і сказав їй, піднявши палець „Крихітка Цахес”.
Ми не маємо духовної єдності з героєм і не боїмось „карми назви”, не зважаючи на те, що кінець історії не happy-end. У „Крихітці” Гофмана є і оптимістичні моменти: по-перше, саме його помітила фея і вирішила дати йому шанс. По-друге –в книжці однією з центральних ідей є те, що тільки ті, хто любить, не засліплені статусом, кар'єрою, грошима і т. ін. По-третє – незважаючи на скору смерть і викриття свої гидкості, Цахес запам'ятався людям, як гарний і чудовий.

Як і коли ви познайомились?
Джек і Міхон мали індустріальну групу Крипта, наш перший басист грав фанк в Урлоленді (пріквел Квадраджессіми) , Микола в той час ще був гітаристом і грав death-metal на гітарі. Каша записувала вдома пісні на касету - по 60 хвилин, під 2 струни гітари, радіо, фортепіано і метроном. Записала альбом і почала показувати знайомим - в плеєрі - так познайомилась з хлопцями. Зустрілись, хлопці вирішили, що Каша схожа на PJ Harvey і тому все вийде. Н а першій ж репетиції зробили 2 пісні англійською, грали достатньо агресивну, складну музику з соціальними текстами. Через 3 місяці зробили тримовну програму і виступали разом з панк-гуртами в маленьких клубах. Згодом від нас від нас пішов саксофоніст і басист, Микола, молодший брат Джека, перейшов до нас в гурт і навчився грати на басу. Це було в 99 році, тоді ж відбувся перший концерт в цьому складі на Рок-Екзистенції. З тих пір не розлучаємось.

Чому ви так довго видавали альбом?
Дуже довго зважували – чи займатись музикою серйозно, тому кожен собі встиг зробити невеличку кар'єру. З Крихіткою все було трохи неусвідомлено, хобі, та й годі, ніхто нікуди особливо не поспішав. Основну частину альбому записали за рік, але в ньому є 2 треки датованих 2000 р. – ВМНК і Всі Джерела Відкриті. Можна сказати, що групою активно почали займатись лише роки два тому, дебютний альбом випускаємо лише цього року – зараз оптимально сприятлива атмосфера в суспільстві для справжнього старту якісного україномовного продукту.

Хто є лідером групи, і чи не важко дівчині працювати у чоловічому колективі?
„Художнім керівником” і „відповідальним за ідеологію” є Каша. Достойний чоловічий колектив (яким є хлопці з Крихітки) – це максимально комфортне оточення для дівчини. Без конфліктів не обходиться, але поки справляємось - нас об'єднує важлива спільна справа.

З ким би ви хотіли виступити дуетом?
Найкраще в дуетах те, що вони складаються неочікувано, тому ми не „хочемо”, але готові до експериментів з цікавими виконавцями. З Іреною Карпою вже є пісня, дуже подобається Сашко Че з Димної Суміші.

З ким з українських груп дружите і спілкуєтесь?
Ми не тусовочна група, але у нас приязні стосунки з Та-Та-Та (Тартак, ТНМК), тісна співпраця з Фактично Самі (так як вони здебільшого відповідають за наше альбомне звучання), ми симпатизуємо Бумбоксу, Димній Суміші, Квадрі, Грузовікам, і окрім того, в кожного є свої власні вподобання.

Як ви визначаєте стиль своє музики?
Ніяк. Точно знаємо, що у нас є трішки пост-панку, трішки тріп-хопу, трішки гранджу, трішки бріт-попу, значна частина поп-прийомів. Напевно це і є актуальна альтернативна поп-музика.

Як перекладається трек Lumipallo?
«Снігова кулька» фінською мовою.

Чи є у вас продюсер?
Немає, але є друзі, які нам допомагають
Де був записаний альбомі хто брав участь в його створенні?
Альбом записаний на студії F!Submarine з Олегом Артимом і Артуром Даніеляном.
В альбомі брали участь сесійні учасники:
Аліна Лерман (скрипка)
DJ Архітектор Мендисабаль (Тартак, Бригада Ненза)
Євгенія Смолянінова (віолончель)
Аби МС (Тетяна Шамшетдінова, Геннадій Сидоров)
Що для вас на першому місці?
В кожного є щось своє, але те, що спільне для всіх для всіх - любов і музика.

Ваші творчі плани?
Готуємось до зйомки відео на „На першому місці”, накопичуємо матеріал для наступного альбому. Ми одна з найкращих українських груп. Залишилось стати однією з найулюбленіших.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 15-10-2005 16:43
 
класно)))) якби вони ще з Сумішшю заспівали.....рульно було б
[ гість ]
 
Руська
2. 02-11-2005 01:54
 
Дяюкую за цікаву і гарну музику, приємоно слухати
[ гість ]
 
КурячіКрильця
3. 09-11-2005 11:33
 
страшенно хочеться потрапити на концерт? Хтось знає коли і де буде найближчий в листопаді? :?
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >