Головна arrow Новини arrow Музичні вісті arrow 24 червня: ''Танці в Могилянці'' від ''Країни Мрій'' (оновлено)
24 червня: ''Танці в Могилянці'' від ''Країни Мрій'' (оновлено)
// UAFORMAT.COM   
21.06.2005 23:11
Києво-Могилянська Академія24 червня 2005 року о 18.00 на подвір’ї центрального корпусу Києво-Могилянської академії (вхід з боку Контрактової площі) відбудуться вечорниці з нагоди презентації цьогорічного етнічного фестивалю “Країна Мрій”, що триватиме протягом 8, 9 та 10 липня на Співочому полі міста Києва.
Акція “Танці в Могилянці”, на яку запрошують організатори, є офіційною презентацією фестивалю, але водночас – уже звичною розвагою для усіх прихильників української традиційної культури.
На глядачів чекатимуть фольклорний колектив “Буття” та фолк-рокова формація “Очеретяний кіт”, а також – чудова нагода долучитися до школи традиційного народного танцю під керуванням Ілька Фетисова (“Божичі”).
Image“Танцювальний” акцент у презентації “Країни мрій” – не випадковий, адже йдеться про один із найдоступніших способів пізнання традиційної культури, символізм та органічність якої часом легше відчути у кількох порухах, ніж витлумачити у розлогому тексті.
Під час вечорниць організатори фестивалю мають намір оголосити орієнтовну програму цьогорічної “Країни Мрій” та ознайомити Вас з деякими його нюансами та новаціями.
Вхід на “Танці в Могилянці” – вільний (єдина умова – етнічний одяг).
З питань акредитації преси звертатись за телефоном 8 067 502 71 70 або написавши листа на адресу .


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 22-06-2005 12:03
 
О! Клас! У мене якраз за годину до дійства курси закінчуються - то піду:) Ще один привід з"явитичся на люди у вишиванці:)))
[ гість ]
 
Mila

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: