Наступ ''йуд'' на українську музику!
// UAFORMAT.COM   
19.04.2004 00:00

Патріархи вітчизняного ґотичного року Кому Вниz опинилися під загрозою зриву травневої поїздки на ґотичний фестиваль у “Wave Gothic Treffen 2004”, повідомляє ФДР Радіоцентр. Сталося це внаслідок анонімного листа складеного німецькою мовою, що надійшов на адресу організаторів фестивалю з ізраїльського сайту netvision.net.il. Невідомі автори, які заховалися за підписом “Антифашисти України”, звинуватили Кому Вниz, а також Український Ґотичний Портал в неофашизмі та расизмі. Безіменні наклепники свої звинувачення будують на досить хитких доказах, і не виключено, що цю витівку втнули якісь виконавці-невдахи, які з тих чи інших причин посварилися з УҐП.
Такі звинувачення викликали обурення в учасників гурту, прихильників його творчості, Українського Готичного Порталу та громадськості України. Виявляється, що тепер не можна бути патріотом та казати в голос про свої національні почуття, бо на тебе одразу подібні наклепники, у добрих традиціях 30-х років минулого століття, можуть “стуканути” куди треба та звинуватити у фашизмі, нацизмі, антисемітизмі тощо. За 16 років діяльності гурту не було висунуто жодного офіційного подібного звинувачення, навіть за часів радянської влади.
Небезпека ситуації полягає в тому, що якщо авторам листа вдасться примусити організаторів відмовитись від участі КОМУ ВНИЗ та УГП у фестивалі, то на гурт і портал будуть однозначно навішені ярлики “нацистів” і дорога для якісних українських гуртів в Європу буде закрита. На це і розраховують автори листа, так звані анонімні “українські антифашисти”.
Ясно одне, що авторам безіменного допису ні на йоту не подобається вихід вітчизняних виконавців за кордон, успіх українських гуртів не лише вдома, а й в чужих землях. Так диви, і до Руслани доберуться: а що, вона теж на Захід зі своїм короваєм пнеться.

До Вашої уваги пропоную наступні документи:

ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА
(Звернення за підтримкою учасників ватаги Кому Вниz)

В переддень поїздки гурту КОМУ ВНИЗ та інших українських гуртів за підтримки Українського Готичного Порталу (УГП, www.gothic.com.ua) на широко відомий європейський фестиваль готичної музики Wave Gothic Treffen (http://wave-gotik-treffen.de) на адресу організаторів фестивалю Wave Gothic Treffen надійшов анонімний лист, що містив наклеп на гурт КОМУ ВНИЗ і Український Готичний Портал (www.gothic.com.ua).
Автори листа звинуватили КОМУ ВНИЗ і Український Готичний Портал в нацизмі та пригрозили організаторам фестивалю Wave Gothic Treffen проблемами, якщо ті будуть співпрацювати з КОМУ ВНИЗ і Український Готичним Порталом. Такі звинувачення викликали обурення в учасників гурту, прихильників його творчості, Українського Готичного Порталу та громадськості України.
Небезпека ситуації полягає в тому, що якщо авторам листа вдасться примусити організаторів відмовитись від участі КОМУ ВНИЗ та УГП у фестивалі, то на гурт і портал будуть однозначно навішені ярлики “нацистів” і дорога для якісних українських гуртів в Європу буде закрита. На це і розраховують автори листа, т. зв. анонімні “українські антифашисти”.
Ми вирішили надіслати відкритого листа на підтримку КОМУ ВНИЗ на адресу фестивалю, щоб на противагу анонімним листам у фестивалю були офіційні документи.
Просимо Вас, якщо Ви належите до якоїсь організації чи маєте вихід на українські громадські організації, мистецькі об’єднання, діячів культури поставити підпис голови організації, печатку, юридичну адресу або підпис відомої особи під цим листом англійською мовою (у причепі) та надіслати його англійську або німецьку копію факсом +493419807551 на адресу фестиваля Wave Gothic Treffen з позначкою „to Peter Mazke und Thomas Gurnert”.
Лист вже надіслано організаторам від гурту КОМУ ВНИЗ та 8-ми громадських організацій з України.
Надсилаємо вам копію відкритого листа українською, німецькою та англійською мовами та оригінал листа-наклепу німецькою та його переклад українською.

Дякуємо за розуміння і підтримку.

Андрій Середа,
Владислав Малюгін,
Сергій Степаненко,
Владислав Макаров,
Євген Разін

P.S. З питань широкого поширення цієї інформації пишіть на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. '; document.write( '' ); document.write( addy_text53285 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.


Організаційному комітету
Фестивалю Wave Gothic Treffen

від КОМУ ВНИЗ
+380-67-901-19-22
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
www.komuvnyz.gothic.com.ua

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
у зв’язку з фальсифікацію інформації про гурт КОМУ ВНИЗ


На адресу організаторів фестивалю Wave Gothic Treffen надійшов анонімний лист, що містив наклеп на гурт КОМУ ВНИЗ і Український Готичний Портал (GOTHIC.COM.UA). Автори листа звинуватили КОМУ ВНИЗ і Український Готичний Портал в нацизмі та пригрозили організаторам фестивалю Wave Gothic Treffen проблемами, якщо ті будуть співпрацювати з КОМУ ВНИЗ і Український Готичним Порталом. Такі звинувачення викликали обурення в учасників гурту, прихильників його творчості, Українського Готичного Порталу та громадськості України.

Шановні друзі,

Ми, музичний гурт КОМУ ВНИЗ, особи та організації, що підписалися нижче, засвідчуємо цим листом, що гурт КОМУ ВНИЗ сповідує ідеали свободи, виступає за українську національну культуру і готичну сцену, та проти расової, національної, етнічної ворожнечі. Ми наголошуємо, що гурт КОМУ ВНИЗ не входить до жодної з політичних партій і рухів, жодним чином не пропагує ідей расизму, нацизму, шовінізму, ксенофобії, насильства, етнічної, культурної чи релігійної дискримінації.
За 16 років діяльності гурту не було висунуто жодного офіційного подібного звинувачення.
Організації, юридичні або приватні особи, що розповсюджують інформацію вищевказаного змісту, яка шкодить іміджу гурту, будуть притягнуті до правової відповідальності всіма доступними правовими шляхами, як такі, що шкодять також іміджу України в світі, іміджу української національної культури та українського готичного руху. Судове переслідування розповсюджувачів фальсифікованої інформації буде здійснюватися відповідно до Кримінального кодексу України з відшкодуваннями збитків, пов’язаних зі шкодою іміджу.
Процес юридичного переслідування буде супроводжуватися офіційними заявами-звинуваченнями з зазначенням імен та офіційних адрес розповсюджувачів фальсифікованої інформації в українській, європейській та світовій пресі.


Український переклад листа від “антифашистів України”

From:
To: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. '; document.write( '
' ); document.write( addy_text16635 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
Sent: Monday, April 05, 2004 8:33 AM
Subject: Заклик до організаторів фестивалю WGT.

Шановні організатори!

Як стало відомо, другій рік поспіль в фестивалі будуть приймати участь музиканти - нео-фашисти з право-радикальної української групи Кому Вниз.

В зв’язку з цим ми хочемо отримати від Вас вичерпну інформацію: чи підтримка нео-фашистів та расистів є офіційною програмою найбільшого німецького готичного фестивалю? Чи просто відбулася трагічна помилка і після прояснення ситуації організатори фестивалю вчинять відповідні заходи і співпрацю з неофашистами буде припинено.

Ми сподіваємося, що люб’язні організатори знайдуть час на ретельне ознайомлення з передісторію, діяльністю, і найважливіше з ідеями, які гурт пропагує і презентує. Адже виступ на фестивалі фронтмена право радикального та расистського направлення кине тінь на самий фестиваль.

Певно Віталій Федун (Stranger) і Український Готичний Портал (УГП) не вважає за потрібне, познайомити Вас з справжньою історією творчості гурту. Проте і він і склад УГП дуже добре проінформований про їхні погляди і їхню діяльність, які заключаються в призові лідера гурту Андрія Середи через музику передавати право-радикальні погляди і в заклику до насильницьких методів розв’язання національного питання в Україні. Ми хочемо Вам запропонувати самим переконатися що з себе представляє гурт „Кому Вниз” заглянувши на офіційну сторінку гурту.
Офіційна сторінка гурту:
http://komuvnyz.gothic.com.ua
http://komuvnyz.gothic.com.ua/index.php?path=news&file_path=index&lang=ukr

Як мінімум заслуга в розробці сторінки, популяризації, хостингу та інформаційної підтримки належить всій редакції і учасникам УГП (Український Готичний Портал), і персонально його засновнику та лідеру Віталію (Stranger) Федуну. Ми розуміємо проблему мови. Найважливіша інформація подається тільки українською мовою і таким чином прихована. Ми призиваємо Вас, проявити активність і перекласти найважливіші моменти на сторінці гурту, щоб Ви нарешті зрозуміли з ким ВГТ в ролі УГП має справу.

На підтвердження наших вимог, хочемо привернути Вашу увагу і надати Вам переклад деяких вибірок з статей розміщених на офіційній сторінці гурту. Хочемо ще раз наголосити, що вся інформація знаходиться на офіційній сторінці гурту і Ви можете власноруч перевірити всі цитати.

Для початку, на нашу думку, достатньо подивитися, що говорить засновник та лідер гурту Андрій Середа про себе сам: http://komuvnyz.gothic.com.ua/index.php?path=about&file_path=index&lang=ukr
“Андрій Середа ( клавішник та соліст), Українець. Музикант. Композитор. Автор текстів. Расист. Націоналіст”.

Нажаль, ця інформація з приводу зрозумілих причин не повторюється повністю в англомовній версій сторінки і подана в дуже скороченому варіанті. Тому було б дуже резонно, коли б організатори ВГТ знайшли б можливості перекласти зміст веб-сторінки, щоб отримати повну картину діяльності і поглядів гурту. Звичайно, якщо фестиваль зацікавлений не допустити на європейську сцену неофашиських гуртів.

Ми притримуємося поглядів, що такі люди і організації як гурт Кому Вниз, УГП, Андрій Середа, Сергій Степаненко, Віталій Федун і інші учасники проекта УГП дискредитують готичний рух, приплюсовуючи сюди свої фашистські погляди. Тому ми вимагаємо від організаторів фестивалю ВГТ офіційної відповіді щодо позиції до неофашистських рухів взагалі і зокрема щодо виступу на фестивалі гурту, що так відкрито пропагує на фестивалі фашизм та расизм.

У випадку, якщо організатори фестивалю подібні політичні рухи та їх розповсюдження не підтримують, сподіваємося, що шановні організатори не допустять виступу гурту Кому Вниз та подібних до них гуртів.

Знайдіть будь-ласка час і поінформуйте нас про ваше рішення.

Між іншим хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми не будемо стояти осторонь, а будемо всіма можливими методами добиватися недопущення гурту Кому Вниз на ВГТ.

У випадку, якщо організатори ВГТ сприймуть за норму, і надалі працювати з гуртом Кому Вниз, УГП та Віталієм Федуном, ми вимушені будемо донести це рішення (рівно як і ігнорування нашого звернення) до громадськості для публічного обговорення в прессі та будемо розповідати про цю проблему в готичному оточенні, а також в різних мас-медіа.

З великою повагою та надією на швидку та адекватну реакцію,
Антифашисти України (Antifaschisten der Ukraine).


P.S.
Будь ласка ваші коментарі...


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >