Розкрито змову бабусь із села Шешори!
// hotline.net.ua   
24.06.2005 20:53
ImageНа таємній сходці жителі цього карпатського села вирішили обібрати гостей знаменитого етнофестивалю "Шешори", що проходитиме у Шешорах 12-14 липня. З цією метою бабські збори ухвалили - не опускати ціну на проживання в хаті нижче 50 грн за добу.
Ті, хто збирався зупинитися в цих гостинних бабусь і розраховував на ціни зазначені на сайті (від 5-15 грн), розраховуйте на 150 грн за 3 дні фестивалю. Фанати фестивалю радять відвідувачам шешор-2005 перепланувати свій бюджет.
„Є ще один варіант - збити ціну. Отут потрібні особливі професійні навички, щоб збиваючи ціну не збити жадібних бабусь”, - каже завсідник фесту Каспарян.
Тим, хто буде жити в наметовому містечку, бабусі не страшні.  Але і розміщення наметів – не безплатне. Реєстраційний збір цього року становитиме 25 грн. Ці кошти перераховуються у фонд розвитку фестивалю та курортної зони Шешори.
Легальний поселенець отримає строкату стрічечку, що дасть можливість розташування намету в наметовому містечку, переваги при поселенні у місцевих господарів та відвіданні майстер-класів, а також CD з минулорічного фестивалю. ЗА словами організаторів етнофесту, серед тих, хто зареєструвався, розігруватимуться різноманітні приємні та корисні речі.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >