Марія Бурмака: тайм-аут до вересня
// ФДР-Радіоцентр   
02.07.2005 20:59
Марія БурмакаДо 1-го вересня Марія Бурмака взяла обітницю мовчання і не буде давати жодних інтерв'ю, коментарів, тлумачень, роз'яснень своїх точок зору з вартих і не дуже приводів тощо будь-яким ЗМІ. Пояснюється такий крок просто, але водночас ґрунтовно: співачка бажає повністю зануритися у створення нових пісень. За словами співунки, від осінніх подій минулого року в неї був занадто виснажливий період, який за інерцією ніяк не може завершитися дотепер: як відомо, події жовтогарячого майдану відбувалися під супровід пісень Бурмаки, при чому не якоїсь однієї, а багатьох, в тому числі з раннього доробку піснярки. Це дало поштовх багатьом, зокрема журналістам, брати в Марії Бурмаки коментарі навіть з тих питань, до яких вона в житті не має жодного відношення і, зрештою, як співачка не зобов'язана знатися на всьому: на політиці, економіці, євро- чи азіє-інтеграції, впливові "міні-Давосу" на наш добробут тощо. "Від минулорічного листопада я виплеснула дуже багато власної енергетики від себе назовні, – каже Марія. – За цей час я не змогла написати навіть кількох рядків. Отож зараз хочу відокремитися від марнотної суєти і набрати наснаги у зворотній бік, до себе, всередину; толком зібратися, а головне розібратися зі своїми думками, розкласти по поличках все те, що відбувається довкола загалом і в моєму житті зокрема. Сказати самій собі хто я сьогодні є".
Музичний літопис пригадує багато випадків, коли піснярі задля створення нового доробку навмисно відходили від відволікаючої буденності не те, що на пару місяців, а навіть на роки й іноді усамітнювалися в доволі дивних місцях, скажімо, в якісь дикій печері, де облаштували собі творчу робітню. В той же час Стінґ чи Пітер Ґебріел не коментують кожен виступ Тоні Блера, і це ніхто не має за якесь відхилення. Отож, прохання до 1-го вересня Марію Бурмаку не турбувати.
А тим часом пропонуємо вам до прослуховування дві роботи Марії Бурмаки, які днями попвнили наш "Сховок фалів". Перша компоцизія - це добре відомий всім хіт "Не бійся жити", а от друга можна сказати є досить рідкісною та маловідомомю - це англомовна версія хіта "Скло", що отримала назву "Looking Glass". Насолоджуйтесь =)


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: