Катя Chilly: перезавантаження
// Enter Music TV   
04.07.2005 22:30
Катя ChillyЗа п'ять років після зникнення без жодних пояснень до українського шоу-бізу повернулася Катя Chilly - дівчина, чиї експерименти з фолком, шматкаим тріп-хопу та натяками на електроніку ще в наприкінці 90-х провокували чимало різних думок та прогнозів. Повернення Каті відбулося у два етапи - перший, невізуалізований трапився із виходом платівки гурту Тартак "Система Нервів", де Катя заспівала разом з фронтменом Тартака Сашком Положинським в пісні «Понад хмарами». З того моменту і аж до цього літа рекординговий лейбл співачки нагнітав інтригу, не допускаючи до виконавиці пресу, а саму виконавицю до людей. Аж поки не розпочався другий етап - світ побачили макси-сингл Каті Чілі за назвою "Півні" й кліп на однойменну пісню, якы ви можете заватажити у нашому «Сховку файлыв» у музичній та відео секціях відповідно.
Тепер Катя сповідує стиль, названий нею ж "електро-флеш", якщо ж детальнвше, то це такі собі варіації фолкові теми засобами якісної електроніки. Другим синглом з платівки "Я молодая", що побачить світ у вересні цього року, стане композиція, що дала назву альбому. Пісня "Я молодая" вже отримала відеовтілення, яке незабаром з’явиться на телеекранах.
Свою другу появу на теренах українського шоу-бізу Катя називає іспитом, і переконливо доводить, що складе його не менше ніж на відмінно.


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 22-11-2005 21:37
 
Очень понравилось
Очень понравилось, особенно дуэт с Tartak. Ждем в России с концертами и сразу с собой Skinhate берите. 
До побачення
[ гість ]
 
Стас
2. 04-01-2006 08:56
 
Очень понравилось
Катька просто super! I з Тартаком, i без нього. Чекаем России з концертами. пПрихопiть з собою вищезазначений Тартак, а також ТНМК. Хоча не думаю, що Сашку ссподобаеться ця iдея
[ гість ]
 
zhulya
3. 11-02-2006 19:51
 
rockin chilly
Катя просто порвала украинский шоу-биз. Вот так надо работать! PIVNI - лучший трэк, который появился в Украине за год. Макси-сингл тоже порадовал... Удачи и сил! Миссия порвать всех))
[ гість ]
 
magoo

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: