Головна arrow Новини arrow Новини сайту arrow Wap-версія сайту!
Wap-версія сайту!
// UAFORMAT.COM   
24.08.2005 11:05
ImageЧитай новини та статті "Українського Формату", де б ти не був! Із великою приємністю повідомляємо, що наш портал першим із вітчизняних музичних сайтів виходить у мобільний простір! Відтепер "Український Формат" - це ще й перший український WAP-ресурс про українську музику. Якщо в тебе є мобільний телефон із підтримкою WAP, заходить на "мобільну" версію сайту: WAP.UAFORMAT.COM та читай усі новини і статті сайту прямо зі свого мобільного телефону! Цей сервіс є абсолютно безкоштовним.

Якщо з якихось причин у Вашому телефоні не працює WAP, то тут можливі дві причини:
а) Відкрийте інструкцію користувача свого телефону та перевірте чи є у Вашої моделі підтримка WAP-інтернету. Можливо ця функція відсутня у Вашій моделі телефону.
б) Ви точно знаєте, що Ваш телефон підтримує фнкцію мобільного інтернету і в ньому є wap-браузер, але відкрити ним Ви нічого не не можете. В такому випадку причина скоріш за все у тому, що у Вас неправильно налаштовані параметри з'єднання відповідно до оператора. Як правально налаштувати свій телефон для роботи із wap-сайтами, Ви можете дізнатись у інфоцентрі (службі підтримки користувачів) свого оператора або на офіційному сайті вашого постачальника послуг мобільного зв'язку:

UMC - оператор мобільного зв'язку в Україні
- SIM-SIM
- ДЖИНС - Все й одразу!

Компанія "Київстар Дж.Ес.Ем."
- ACE&BASE
- DJUICE - Що нового?

WellCOM
- MOBI - Змінюйся!
- PRIVAT:MOBILE - Интєрєсная связь

GOLDEN TELECOM GSM
- UNI

DCC: Digital Cellular Communication in Ukraine
- life:) - Життя стає цікавішим!


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >