ТНМК: сильна платівка незабаром
// UAFORMAT.COM   
26.08.2005 21:29
ТНМК скоро видадуть новий альбомТанок на майдані Конґо записали більшу частину нового альбому «Сила», - повідомляє офітний сайт гурту www.tnmk.com.ua.  Саундпродюсерами платівки традиційно є Олег «Фагот» Михайлюта та Олег Артим, проте група записує новий матеріал не на «FSStudio» («Нєформат», «ReФорматЦія», «Пожежі міста Вавілон»), а на «Lemma», яка ідеально підходить для запису живого бенду.
Першим синглом з нового альбому стане пісня «Забув». З 6 по 16 серпня над кліпом працює Віктор Придувалов («Зачекай», «По барабану», «ПоRAPалося серце», «Восени», «Вода», «ТІкаю»). Ця робота стане першим в історії кліпом, знятим на мобільний телефон.
До нового альбому група прийшла в новому складі: до лав ТНМК на правах повноцінного учасника влився джазовий піанист Олексій «Льопа Тарасич» Саранчин, що співпрацював з групою з 1997 року. Окрім того на початку літа група припинила роботу з менеджером Олексієм Яковлєвим. Відтепер гурт користуються послугами нового продюсера - Богдана Уцехи.
В роботі над альбомом бере участь ряд сесійних музикантів, проте звичних слухачеві ТНМК дуетів-фьючерінгів на платівці «Сила», судячи з усього, не буде.
Група планує завершити запис альбому «Сила» до початку осені.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 28-08-2005 18:19
 
:) TNMK - просто супер! Швидше б вже прийшла "Сила"...
[ гість ]
 
MCV

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: