Розпочато відбір на Нівроку-2005
// UAFORMAT.COM   
26.08.2005 21:37
Розпочатий відбір на Нівроку 2005В жовтні цього року в Тернополі в черговий раз пройде Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва "Нівроку", - повідомляє видання www.music.com.ua. Цей фест збирає найцікавіші та найактуальніші українські гурти починаючи з 1991 року, тобто є ровесником незалежності України, а також візитівкою Тернопільської області. Засади фесту лишаються незмінними з часів його заснування - це некомерційність, неконкурсна основа, виконання творів українською мовою та підтримка сучасних напрямків української музики. На сцені "Нівроку" виступали такі вже відомі виконавці як "Плач Яремії", "Танок На Майдані Конго", "Тартак", "Вій", "От Вінта!", "Мертвий Півень", "Океан Ельзи", "Щастя", "Фактично Cамі" та інші.
Цього року фест має вийти за рамки суто музичного дійства - в його рамках будуть проводитись виставки робіт відомих художників та фотохудожників, виставка відео- та фотоархіву фестивалю, конкурси, перформанси, а також екскурсії по замках та заповідниках Тернопільщини.
Щодо музичної програми - вона буде більш насиченою та різноманітною, ніж в попередні роки. Окрім головної сцени буде діяти мала сцена на якій передбачений музичний марафон, фольклорний та готичний блоки фесту. Для гостей фестивалю буде створене наметове містечко в парку ім. Шевченка, біля літньої сцени, де і розгортатимуться всі події. Організатори планують провести "Нівроку 2005" в середині жовтня, і у гуртів ще є час подати заявки, що приймаються на офіційному сайті фестивалю: http://nivroku.te.ua


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: