Аби МС: ще два ремікси на Тартак
// UAFORMAT.COM   
27.08.2005 22:07
ImageНа студії звукозапису "Кофеїн", яка є домівкою формації "Аби МС", закінчився відпускний сезон. Команда переходить до активних дій і серед найближчих планів - робота над спільним проектом Аби МС та Тані Радостєвої, який відбувається за співучасті Hunter Music. А також, Аби МС мають намір нарешті закінчити альбом "Оцетні стандарти", про який вже багато було чути. але досі мало що відомо конкретно.
Окрім, того виринули нові подробиці майбутньої платівки реміксів "Тартака" (робоча назва  - "І-й Комерційний"), до створення значної кількості треків якої Аби МС мають безпосереднє відношення. Ремікси на «Тартак», створені у студії «Кофеїн», мали за головну мету підкреслити вже наявний у текстах і манері Сашка Положинського настрій. Слідом, за «Ні, я не ту кохав (sweden disco mix)», яка підкорила у травні-червні цього року усі попсові ФМ'ки країни, Аби МС взялися за, краще зі старого та нового «Тактака», на свій власний вибір. Із нового, досить очікувано, була обрана річ «Стільникове кохання», експресію якої вирішили помістити у природню для таких емоцій атмосферу латіно і фламенко.
Що ж до реміксу на "О-ля-ля", а саме цю пісню було обрано зі старого матеріалу гурту, то на думку аранжувальникам спало одягти вокал Сашка Положинського у яскравий та веселий настрій 60-их з легким французьким присмаком. За словами авторів переробки, у коді композиції слухачі знайдуть дуже відверте зізнання лідера "Тартака".
Демо-версії усіх трьох переробок, що, як очікується, увійдуть до майбутньої платівки реміксів "Тартака", уже можна завантажити у нашому "Архіві файлів" у розділі "демо-версії".


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >