Кому Вниз: онлайн-спілкування із шанувальниками
// hotline.com.ua   
30.08.2005 22:29
Віднедавна патріархи української готики гурт Кому Вниз вирішили стати ближче до своїх прихильників. Спеціально для людей, що переймаються творчістю гурту,  на форумі офіційного сайту гурту (http://komuvnyz.gothic.com.ua/phorum) створено тему, що зветься „Задай запитання КОМУ ВНИЗ”.
Для тих, хто хоче скористатися із можливості віртуально поспілкуватися із культовими Кому Вниз, все ж є кілька порад (очевидно, щоб не захлинутися від радості).
1. Перш ніж задати запитання, перечитайте декілька інтерв’ю, які містяться на сайті. Можливо відповідь на ваше запитання вже неодноразово була озвучена.
2.Відповідь на запитання щодо конкретної чи приблизної дати виходу IDEM буде висвітлено на сайті. Тому застосовуйте фантазію і задавайте хитріші запитання.
Гурт відповідатиме не вкрай часто, проте, очікується, змістовно. Тож ще однією з порад є набратися терпіння.
Для користувачів Живого журналу (www.livejournal.com) також створено зручність. Усі бажаючі можуть долучитися до однойменної спільноти www.livejournal.com/community/komu_vnyz/, де періодично з’являтимуться новини та інша поживна інформація. До речі, через ЖЖ також можна спілкуватися із гуртом, додаючи коментарі до теми „Запитання до КОМУ ВНИЗ” www.livejournal.com/community/komu_vnyz/2258.html?mode=reply )


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: