Тартак у турі Україною... із російською попсою
// Віталій Прудиус   
30.08.2005 23:57
ImageГурт Тартак нарешті відправився у свій перший офіційний тур Україною. Це добре. Погано, і цього не приховують самі музиканти, що цей тур відбуватиметься у компані продукту російської "Фабрікі" під назвою "Корні":
"Мрії мріями так і залишаються. З надією гурт ТАРТАК чекає на появу американців "КОРН" (KORN) на Україні, а поки що виступають на одній сцені з російською групою "КОРНІ".", - говориться у повідомлення на офіційному сайті ватаги.
Чим спричинена така незрозуміла "суміш" гуртів у офіційному повідомленні не йдеться, проте здогадатись не важко, що причина криється у невеселих реаліях українського шоу-бізу, коли навіть найпопулярніші гурти, як-то Океан Ельзи, не можуть дозволити собі ризик відправитись у тур без підтримки солідного спонсора.
Для тих, хто не боїться, що його знудить від "корнів" перш ніж вийде виступати "Тартак" або, може й навпаки , повідомляємо графік туру:

31 серпня - Львів (площа перед Університетом ім. І.Франка)
1 вересня - Київ (Європейська пл..)
4 вересня - Дніпропетровськ (пл. Леніна)
5 вересня - Одеса (Куликове поле)
7 вересня - Харків (пл. Свободи)
8 вересня - Донецьк (пл. Леніна)

Фото: (с) patyakalo


Коментарів (9)
RSS-стрічка
1. 31-08-2005 10:42
 
Ну-ну...
побачимо на власні очі що з того вийде... Запорізький ТАРТАКЛУБ у численній делегації вирушає на підтримку УЛЮБЛЕНОГО ГУРТУ ТАРТАК до Дніпропетровська у неділю :))
[ гість ]
 
Dextar
2. 01-09-2005 15:55
 
Ну-ну...
Мое мнение такое: наш украинский шоу-бизнес,а так же украинские музыканты всех стилей не должны смешивать с русским . Не потому что я не люблю попсу или русскую музыку, нет просто нашей укр. исполнителям нужно ити своим путем. Ну а если там чего то не хватает то пусть выступают . Почему не смешиваться та потому, что русский шоубизнес застаялся и потихоньку дигродирует - во какое умное слово - это лично мое мнение :p
[ гість ]
 
grisoon
3. 04-09-2005 16:45
 
Ну-ну...
ну якщо наші укр.виконавці повинні іти своїм шляхом, то давайте потроху відходити від маразматичної традиції виступати на Майданах за копійки, а будемо ходити на концерти укр. виконавців із прийстойною платнею за вхід... це просто прекрасно, що "Тартак" врешті-решт має можливість поподорожувати Україною, тим більше Сіхдною. і треба цілувати ноги та руки тому бренду, який обрав саме "напівформатний" "Тартак", а не икс-С, чи ще якусь комерційну галіматью...
[ гість ]
 
Сашко Корнієнко
4. 04-09-2005 19:02
 
Ну-ну...
Я теж тыльки за платны концерти. Але це не можливо хоча б тому що майданчикыв для цього в Украъны нема :) а Палац Спорту - це все ж таки палац для спорту, а не для музики. Ходити на вситупи у клуби ы дихати там угаром я теж не збираюся... та й то у нас всі пристойні клуби завантажені і так вситупами менші відомих виконавців і за дійсно достойні гурти їм в облом платити бабки :) 
Тому халявні опуен-ейри поки що лишаються єдиним варіантом. Хоча взагалі зводити все до цього - нонсенс, адже в світі ніхто концертами, як у нас, не заробляє. Люди заробляють з продажів дисків :) 
 
Що ж стосується Тартака, то як на мене їхати у тур на розігріві у махрових попсовиків - це приниження і ганьба, як Тартака, так і всієї української музики, яка весь час "на розігріві" у російських "продуктів" :roll
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 05-09-2005 14:33
 
Ну-ну...
ce la vie
[ гість ]
 
Гість
6. 07-09-2005 17:06
 
Ну-ну...
Добре хай будуть платні коцерти, але де ж їх проводити? У Києві принаймі є де, а в інших, менш населених містах, що у сільклубах, чи обшарпаних філармоніях куди чоловік 200 від сили наб"ється. У мене в Хмельницькому наприклад провести пристойний виступ якогось класного українського гурту не має де.
[ гість ]
 
Валюха
7. 25-03-2008 03:07
 
Ну-ну...
я ЛЮБЛЮ ГРУПУ КОРНИ
[ гість ]
 
8. 25-03-2008 03:08
 
Ну-ну...
я ЛЮБЛЮ ГРУПУ КОРНИ
[ гість ]
 
9. 07-08-2008 15:01
 
Ну-ну...
Мені подобається творчість обох груп, але разом їх на одній счцені я не уявляю. Сходимо, подивимося, що з цього вийде: можливо, Корні заспівають українською?
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: