Музика народів світу в центрі Європи
// music.com.ua/прес-служба фестивалю   
02.09.2005 22:24
гурт Горгішелі24 вересня під Раховом, що на Закарпатті, пройде Перший Міжнародний Фестиваль Rock&World Music «Європа-Центр». Одна з основних цілей фестивалю, що відтепер планується зробити щорічним - ознайомити українських слухачів із культурою інших європейських (і не тільки) народів, а також представити українську культуру європейському слухачу.
«Європа-Центр» - це не конкурс, а музичний фестиваль під відкритим небом, яскраве масове шоу не тільки музичного, але і розважального плану. З 11 до 18 годин 24 вересня на декількох фестивальних майданчиках будуть проходити етно-шоу, виступи гуцульських колективів, виставки майстрів народних ремесел, ярмарки тощо. З 19:00 почнеться велике музичне шоу на головній сцені.
Наразі організатори ведуть перемовини із такими відомими виконавцями, як Халед (Алжир-Франція), Shantel/Bukovina Club (Словенія-Румунія-Австрія-Німеччина), Mercan Dede (Туреччина-Канада), Afro-Celt Sounsystem (Великобританія), Kosani Orkestra (Македонія), Gotan Project (Франція), а також із низкою українських виконавців - «Горгішелі» (Україна-Грузія), Катя Chilly, «Перкалаба» й іншими. Остаточний склад учасників буде сформовано пізніше.
Місце проведення фестивалю «Європа-Центр» обрано не випадково - саме в околицях Рахова знаходиться історичний центр континентальної Європи. Завдяки своєму географічному розташуванню, унікальній природі і самобутній гуцульській культурі Рахов здавна зветься «Гуцульський Париж». Нині стародавнє місто, що веде свою історію з 1447-го року, є одним з найбільш популярних туристичних центрів України із розвиненою індустрією відпочинку.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: