Океан Ельзи: старт другого синглу Вище неба
// UAFORMAT.COM   
02.09.2005 22:34
Океан Ельзи - новий сингл та кліп Вище небаВчора, 1 вересня, в українському радіопросторі стартував другий сингл Океану Ельзи – „Вище неба”. Ця пісня є однією з 12 нових пісень нового альбому групи Океан Ельзи „GLORIA”, який у продажі з'явиться вже 22 вересня.
Пісню виконано в рок традиціях і передає емоцію справжнього Океану Ельзи – таким яким він є. Рок н рольний дух присутній у всіх елементах композиції, а родзиночку до оригінального саунду Океан Ельзи додали спеціально запрошені музиканти – сербський акордеоніст Мілош Пунишич Пуне, перкусіоніст Олександр Береговський та Народний ансамбль „Сільська пісня”.
„Вище неба” хлопці записували в кількох різних студіях, а продюсером, як завжди був Віталій Телезін. Ось, як оцінили пісню одні з головних „винуватців”:

Святослав Вакарчук, вокал: "Це Океан Ельзи, як я його відчуваю." 
Мілош Єлич, клавішні: “Ця пісня дуже оптимістична, рок н рольна, оригінальна, в неї відчувається щось нове. Я дуже радий, що ми використали акордеон.”
Олександр Береговський, перкусія: „Мені дуже сподобалося працювати з групою і зокрема з продюсером – Віталіком Телезіном. Пісня нагадала мені найкращі зразки року 70-80их років.”
Мілош Пунишич Пуне: “Для мене було великою радістю і честю співпрацювати із Океан Ельзи. Ця пісня буде великим хітом!”

До пісні „Вище неба” недавно також знято і відеоряд. Прем'єра чергової картинки братів Стеколенко на творчість групи Океан Ельзи відбудеться 4 вересня, - повідомляє прес-служба гурту.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: