УКРАЇНА ВИГРАЛА ЄВРОБАЧЕННЯ!!!
// UAFORMAT.COM   
17.05.2004 00:00
Руслана, представляючи нашу державу, здобула перемогу на престижному конкурсі сучасної поп-музики “Євробачення”, фінал якого відбувся у Стамбулі. Співачка набрала максимальну кількість балів, 280, підкоривши Європу запальними українськими “Дикими танцями”. Основна боротьба протягом усього голосування розгорнулася між чотирма учасниками конкурсу: Сербією і Чорногорією, Грецією, Україною і Туреччиною. У підсумку колишня Югославія виявилася на другому місці з 263 балами, Греція - на третьому з 252, а на четвертому розташувалася Туреччина з 195 балами.
Найвищим балом (12) виступ Руслани оцінили в Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Ісландії, Туреччині, Росії та Ізраїлі. “Десятки” нам поставили Андорра, Сербія і Чорногорія, Бєларусь, Португалія і Швеція. Найменше за пісню “Дикі Танці” дали французи – 2 бали. І єдина країна, яка зовсім не оцінила український виступ – Швейцарія.
У нинішньому «Євробаченні» брали участь представники 24-х країн: Іспанії, Німеччини, Франції, Великобританії, Туреччини, Австрії, Бельгії, Ірландії, Ісландії, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Швеції, Сербія і Чорногорія, Мальта, Нідерланди, Албанія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Греція, Кіпр і Україна. Представники Естонії, Латвії, Литви і Білорусі, на жаль, не пройшли відбірковий тур.

У голосуванні узяли участь мешканці 36 країн Європи, які оцінили “Дикі танці” Руслани наступним чином:

Андорра - 10
Албанія - 5
Австрія - 4
Боснія і Герцеговина - 6
Бельгія - 5
Бєларусь - 10
Швейцарія - 0
Сербія і Чорногорія - 10
Кіпр - 8
Німеччина - 6
Данія - 5
Естонія - 12
Іспанія – 8
Фінляндія - 8
Франція - 2
Англія - 5
Греція - 7
Хорватія - 8
Ірландія - 7
Ізраїль - 12
Ісландія - 12
Литва - 12
Латвія - 12
Монако - 6
Македонія - 8
Мальта - 8
Нідерланди - 7
Норвегія - 7
Польща - 12
Португалія - 10
Румунія - 6
Росія - 12
Швеція - 10
Словенія - 8
Туреччина - 12.

За правилами «Євробачення», наступний конкурс має проходити на території країни-переможниці. А це означає, що ювілейний, 50-й за рахунком конкурс «Євробачення» пройде в столиці України Києві у 2005 році. На проведення конкурсу Україна отримає 5 мільйонів швейцарських франків.
P.S.
Залишилось тепер тільки обрати нову владу, яка б використала ці гроші за призначенням :))


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >