Вакарчук нарощує вплив
// UAFORMAT.COM   
05.09.2005 23:54
Святослав Вакарчук посол доброї волі ООННаприкінці серпня цього року впливове українське видання "Кореспондент" опублікувало третій щорічний рейтинг ста найвпливовіших людей країни. Серед їх числа опинились і двоє представників сучасної української музики, які також ведуть активну громадську діяльність - Святослав Вакарчук, лідер "Океану Ельзи" (23 місце) і Олег Скрипка, лідер "ВВ" (98 місце). Особливо вражаючою є оцінка журналістами Святослава Вакарчука, який за впливовістю обійшов у ТОП-100 таких відомих персоналій, як віце-перм'єр уряду Олег Рибачук (24), Віктор Янукович (25), віце-перм'єр Микола Томенко (30), футболіст Андрій Шевченко (37), міністр закордонних справ Борис Тарасюк (42) та багатьох інших не менш відомих людей.
Сьогодні ж на спеціальному зібранні Святослава Вакарчука було призначено Послом доброї волі Програми Розвитку ООН для молоді в Україні.

Музикант взяв на себе обов'язок донести до молоді не лише музику, а й докласти зусиль до виховання молодіжної культури, в основі якої лежать самодостатність, індивідуальність та відповідальність.
На прес-конференції з нагоди призначення нового Посла доброї волі Програми Розвитку ООН для молоді було представлено:
- стратегію Програми Розвитку ООН щодо підтримки молоді та розвитку молодіжної політики в Україні;
- бачення спільних зусиль уряду, ООН, молодіжних громадських організацій у формуванні свідомого ставлення молоді України до власного життя, відповідальної поведінки, участі у процесах прийняття рішень для гідного життя в сучасному суспільстві.
Як Посол доброї волі ПРООН Святослав Вакарчук сприятиме реалізації основних програм ООН шляхом проведення інформаційної кампанії серед молодих українців, котрі є його шанувальниками, під час своїх концертних турів вже у вересні. З початку всеукраїнського туру групи Океан Ельзи в підтримку нового альбому Глорія Святослав Вакарчук разом з групою розпочинає активну благодійну діяльність, в рамки якої входить активне спілкування з молоддю в різних містах України, відвідування та пропаганда дитячих будинків сімейного типу, де Океан Ельзи виступатиме з коротенькою програмою.
Святослав Вакарчук планує також продовжувати тісну співпрацю з урядом, Міністерством у справах сім'ї та молоді України та Міністерством освіти і науки України та молодіжними громадськими організаціями у розвитку сучасної молодіжної політики в Україні.
Святослав Вакарчук: ,,Дякую ООН за довіру. Для мене це велика честь. Прикладу всіх зусиль для того щоб наші молоді люди стали справжніми європейцями!”
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: