Офіційна заява КОМУ ВНИЗ щодо участі у Рок-Екзистенції
// УРОК   
07.09.2005 02:03
Певно (а може й ні), через низку запитань, чи буде КОМУ ВНИЗ на Рок-Екзистенції, група отримала запрошення від Арт-Велеса в особі Тараса Грималюка виступити на фестивалі. Але за певних умов: або не працювати в реал-таймі (мовляв, „є невдоволені тим, що ваш саунд відрізняється від загального, ви ж-бо й так потужно звучите”), або хоча б пограти акустично (знаючи, що група цього не культивує, маючи свій погляд на виконання власних пісень).

Далеко не точне, але прийнятне поняття „в реал-таймі” включає в себе потребу групи проявити свої композиційні та аранжувальні амбіції якнайширше задля поваги до людей, що її підтримують, а також заради подальшої (якісної) подачі на телебаченні. В останньому питанні Арт-Велес залишається дуплуватим навіть з погляду на те, що жоден музикант будь-якої групи не запрошується після виступу на процес адаптації власної музики для подальшої трансляції на телебаченні.
Також не є зайвим нагадати Грималюкові, що на дворі ХХІ століття, а не початок зародження рок-музики. Це запрошення зі сторони Тараса Грималюка, який чудово усвідомлює, що КОМУ ВНИЗ не гратиме за таких умов (а отже питання з виступом небажаної йому команди відпадає саме по собі), знімає з нього відповідальність перед прихильниками групи (що робить запрошення формальним). КОМУ ВНИЗ готовий виступити за умови невтручання адміністратора в мистецтво.
Конфлікт між Грималюком та Середою є справою особистою. КОМУ ВНИЗ у жодному разі не має сумнівів стосовно діяльності Арт-Велеса загалом і пам’ятає про гарні взаємини у минулому.
З повагою до всіх, з ким ми є.
КОМУ ВНИЗ


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: