Тартак: Не будь байдужим!
// Анна Фещенко / tartak.com.ua   
08.09.2005 18:01
Image11 вересня у м. Костополі Рівненської області відбудеться Громадська акція під гаслом “Не будь байдужим!” Безумовно, акція стане ще одним кроком на шляху утвердження в Україні європейських цінностей. Ідея небайдужості до свого життя та відповідальності кожного з нас за майбутнє була гаряче підтримана артистами і митцями, перш за все Сашком Положинським, чия пісня про те, що “насправді так просто змінити життя – просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття...” стала своєрідним лейтмотивом та візитівкою акції. Разом із Тартаком у вечірній частині акції – концерті на Костопільському Майдані Незалежності – беруть участь гурти: “Моторролла”, “Флайза”, “От вінта”, “Скай”.
Денна програма передбачає проведення виставки дитячого малюнку, виступи Ніни Матвієнко, Володимира Кашкета та гурту “Гуляй Город”.
Чому саме Костопіль став місцем проведення такої важливої і небуденної громадської акції? Мабуть тому, що справді великі події насправді відбуваються не в столиці та кількох мегаполісах, а в малих і маленьких містах і селах України, там, де зрештою, й вирує наше життя, де творилася і твориться наша історія, де є можливість по-справжньому відчути і зрозуміти, що таке Батьківщина, а значить вболівати за її долю.


Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 25-10-2005 18:50
 
Я з вами!
[ гість ]
 
Ginnes
2. 14-11-2005 01:27
 
Я також!!!
[ гість ]
 
Filding
3. 10-12-2005 11:52
 
:eek був на концерті в Білій Церкві - СУПЕРОВО!!!!!!!!!!!!!!!!11
[ гість ]
 
Павлик
4. 13-02-2006 18:50
 
ТО ДУЖЕ КЛАСНО ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ ТАКІ АКЦІЇ Я ЗА :grin
[ гість ]
 
ІВАН РІШКО

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: