Акція Тартака і друзів у Костополі. Нотатки очевидця
// wadim   
15.09.2005 18:50
Image11 вересні в місті Костопіль, Рівненської області відбулася акція "Не будь байдужим". І я там був, розповідаю те, що бачив...
Про акцію в Рівному говорили по радіо давно, в планах було поїхати та відпочити, послухати "Скай", "От Вінта", "Моторолу", "Флайзу" та звісно "Тартак". От і поїхав, з друзями. Добиралися потягом, дехто маршрутками. Центр міста, де було заплановане свято знайшли швидко.
Маленька площа, сцена та багато людей. Третина з Рівного, третина з Луцька й інші місцеві. Купа знайомих, атмосфера весела, алкогольні напої в іншому кінці міста - те що треба. Концерт розпочався на хвилин 20 ніж було заплановано.

Вийшов Положинський в вишиванці, розповів про мету акції, про її аполітичність та про те, що культура повинна починатися з малих містечок. На площу прийшли молодики з червоно-чорними прапорами, організатори ввічливо попросили їх прибрати, хлопці ввічливо їх прибрали. Почав виступати "Скай". Класно. Між виступом кожного гурту Положинський розповідав про національну свідомість, про культуру та ін. Далі була "Флайза". Надзвичайно класно."От вінта" - весело. "Моторола" - дуже гарно. "Тартак" - самі знаєте як :) все було класно, і атмосфера, і музика... Тільки до місцевих здається культура не дійшла. Вони були на підпитку, "строїли з себе богів", чіплялися до приїжджих. Смітничок на всіх не вистачало, тому сміття трохи було. Всетаки класно, що є люди, яким цікаво "окультурювати" маси. Варто щоб в кожній області пройшли подібні виступи.


Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 17-09-2005 14:58
 
Ми з Рівного. Також були присутні на дійстві - все було просто супер. Ще одним прикладом не дуже людяного поводження є бригада зі Львова (здалося, що вони зі Львова, бо коли Положинський запитував: "А чи є тут з Рівного, Луцька...?", то вони скандували "Львів"). Хоча вони нічого особливо поганого і не робили, а деколи виникало бажання поговорити з ними віч-на віч. 
Ще одне особливе враження - від кількості охорони. Їх було аж п"ятеро чоловік (принаймі десь слітьки було у формі, про доблесних захистників порядку у цивільному говорити не буду, бо не знаю...). При цьому все обійшлося мирно... Напевне слова Сашка вплинули :-) 
 
Дійство вийшло наславу...Починаєш навіть шкодувати, що такі виконавці, як ТНМК, Таліта Кум, Катя Чілі, Гайдамаки, Мандри, Монте Крісто (за те, щоб почути вживу цю групу, я віддав би усе) не беруть участь в подібному. Звісно, це починає звучати як бажання дійств нахаляву, але любі наші українські виконавці - робіть такі виступи частіше!!! В міру ВАШИХ можливостей...
[ гість ]
 
Гість
2. 19-09-2005 18:06
 
Я якщо чесно так досі і не врубився чому була присвячена ця акція і нашо її проводили з якою метою? Не бути байдужим до чого... ? ? ? :?
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 26-09-2005 22:29
 
СЕМЕНЮКИ
все просто фігня
[ гість ]
 
Паша
4. 10-10-2005 23:19
 
СЕМЕНЮКИ
Не чіпайте наших музикантів. Добре 
хоч десь їх видно. 
[ гість ]
 
Мала

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: