TOP DJ: старт сезону 2005/2006
// navsi100.com   
15.09.2005 16:27
TOP DJ: старт сезону 2005/2006Якщо й були в Києві 3-го вересня цього року ще які-небудь вечірки, то усі вони були не вельми людними. Адже минулої суботи всі клаббери Києва та прогресивні гості столиці зібралися в одному місці - у клубі "Sound Planet" на грандіозній вечірці, якою Dance radio "Kiss FM" ознаменувало старт Першого Всеукраїнського Інтерактивного Рейтинґу TOP DJ 2005/2006. І звичайно, усі найкращі ді-джеї теж були там!
Chief_MC, Бінокль, Sender, Dинаміт, Slava Flash, Move, Decibel, uDJin, Woofer, K. Doomski, Light, Ru$$, Yohan, Egour, Joss та інші на трьох різноформатних танцполах створювали відчуття одночасної присутності на трьох різних вечірках. Замість звичного стомлюючого переїзду між різними клубами досить було просто спуститися вниз чи піднятися нагору по сходах! Крім того, кожен клаббер мав унікальну нагоду познайомитися, поговорити і навіть сфотографуватися з тими, хто, власне, не тільки стоїть біля джерел рейтинґу TOP DJ, але й узагалі визначає напрямок розвитку клубної культури - гендиректором Dance radio "Kiss FM" Антоном Цесликом і власником лейблу "ВІРУС Production" Дмитром Феліксовим.
Їх енергії, що б'є через край, вистачило не лише на тригодинне talk show, яке передувало вечірці, але й на цілонічну присутність одночасно, як здавалося, на всіх танцполах. До речі, talk show під назвою "Уся правда про клубну культуру в Україні. Реалії розвитку", що проходило на одному з танцополів клуба, тимчасово переобладнаному під прес-клуб, виявилося на рідкість динамічним, цікавим і, безсумнівно, корисним для всіх його учасників. Ведучі журналісти, що пишуть про клубну культуру, ветерани клубного руху, засновники клубів і, звичайно ж, головні діючі особи (експерти), під керівництвом неперевершеного Андрія Федорова з 7-ої до 10-ої вечора, в оточенні суперсучасного світлового і звукового обладнання, вирішували по суті головне питання: як зробити так, аби клабберу було гарно.
 Тому що, у чому солідарні були і Цеслик, і Феліксов, і Філіп Грінштейн, який не потребує представлення, і DJ`s Chief_MC, Бінокль і Ice, саме рядовий клаббер і є ією віссю, навколо якої і заради якої вертиться усе, що ми називаємо клубним рухом. А хто, як не сам клаббер, знає, що йому потрібно. І тому, Перший Всеукраїнський Інтерактивний Рейтинґ TOP DJ - правильний крок у правильному напрямку! Загалом, Новий Клубний рік відсвяткували так, що за клубне життя Києва і всіх міст України, де будуть проходити вечірки TOP DJ, усі наступні місяці можна не турбуватися - життя буде!


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >