Тартак: на черзі 2 платівки
// UAFORMAT.COM   
15.09.2005 18:34
ImageВихід альбому реміксів Тартака, який має відверту назву Перший Комерційний знову відкладається. За Сашка Положинського у групи просто фізично немає часу зайнятися цим питанням, через концерти і телезайнятість самого фронтмена. Вже майже всі ремікси, а їх близько 15, готові. Але тепер треба все це скомпіляювати в один диск. На цьому етапі робота і призупинилася. Хоча поміж тим є і приємна новина – повільно, але вже почалася робота над черговим студійним диском групи разом з народницькою групою Гуляйгород. З Гуляйгородом Тартак встиг вже засвітитися на етно-фестивалі Країна Мрій і те, що раніше було лише задумом, почало перетворюватися на плівку. Якихось чітких термінів, як і заголовку платівки, поки що не встановлено.
Ну, а поки що у найближчих планах ватаги перший за час існування виступ у польській столиці Варшаві. До цього гурт мав вситупи на фестивалях у невеликих містечках на теренах Польщі, в основному у клубах та фестивалів діаспорян. Тартак має намір презентувати полякам свою спільну програму із «Гуляйгородом», яку вже влітку цього року було вдало «обкатано» на відритих майданчиках в Україні


Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 15-09-2005 18:41
 
Швидше б дочекатися Перший Комерційний :zzz  
А щодо "Гуляйгорода", то мені особисто ця співпраця подобається, наскільки я мала змогу її почути :)  
Такий собі етно-Тартак 8)
[ гість ]
 
asik
2. 19-09-2005 18:01
 
Мені особисто дуже цікаво спільну із Гулягородом платівку почути. А перший комерційний навіть не знаю чи купуватиму... :) скоріш за все просто перепишу у друзів... :) На попсу нема бажання гроші витрачати. 
Якби туди входили некомерційні ремікси чи рімейки (а я такі чув). то це було б дійсно круто. А так туди більш попсові версії більш відомих речей запхають, демки деяких в архіві можна скачати. Можна також знайти там же і один "неформатний" та неофіційний мікс на тартаківську Мікрофонну перевірку від діджея Неро :)  
Ще є електро-мікс by DJ ZX на пісню Щось, але то неформат однозначно. Але річ дуже класна. Такі якраз на оту плиту реміксів не потраплять на жаль :(
[ гість ]
 
Vitaliy

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >