Рок Екзистенція 2005: Не будь як всі – слухай справжню музику!
// Mila/rock-ekzyst.com   
21.09.2005 16:00
Фестиваль Рок-Екзистенція 2005Цьогорічний фестиваль традиційно пройде в НТУУ «КПІ», але триватиме два дні 23 і 24 вересня. Вперше концерти одночасно відбуватимуться на трьох сценах: Великій, Акустичній і Неформатній. Таким чином організатори фестивалю намагаються задовольнити найширші потреби всіх справжніх шанувальників рок музики. rnДля тих хто потребує драйву, любить потужний звук і шалені танці працюватиме Велика сцена на «Площі Знань» в КПІ. Тим хто цінує у рок музиці, в першу чергу, слово і зміст текстів, буде змога отримати свій заряд доброго і вічного на Акустичній сцені у залі ПК «КПІ». А самі просунуті меломани зможуть по повній відірватися на Неформатній сцені, маючи рідкісну нагоду, почути все те, що ніколи не транслюється по радіо та телебаченні. Хедлайнерами «Рок Екзистенції 2005» стануть гранди української рокової сцени "ВВ" та "Кому Вниз".
З молодних і енергійних запрошені: "Назад шляху немає", "Димна Суміш", "Весняний Галас", "Ті, що падають вгору", "Інкунабула" і "Оркестру Янки Козир".
На Акустичній сцені гратимуть Леся Герасимчук з струнним камерним оркестром, а також харківська група "The Moglass", що виконує вельми талановиті музичні абстракції. Їх музику можна віднести і до авангарду і до ембієнту. Та найбільш дивно, що створюють вони її на традиційних живих рокових інструментах. Також на суд глядачів "Мертвий півень" запропонує своєрідний мікс із дуже старих своїх речей і нових, дещо політично-агресивних, відверто не акустичних на вірші Юрка Андруховича зі збірки «Пісні для Мертвого півня».
Окрім них на Акустичній сцені гратимуть: "Щастя", "Плач Єремії" та "Очеретяний кіт".
На Неформатній сцені окрім гурту "Армада", що виконає свої найбільш важкі і неформатні англомовні композиції, виступлять, вже анонсовані вище, "Оркестр Янки Козир", "Інканабула", а також "Борщ", "Esthetic Education" і "Фактично Самі", які, поки що, роздумують, чи виконувати перед глядачами Рок Екзистенції свої забійні речі з альбому «Курва кам бек» в оригінальному вигляді з вкрапленням ненормативної лексики, чи трохи змінити тексти.rnrnНу і на Великій сцені окрім грандів рок сцени очікується виступ гуртів "Помаранч", "Назад шляху немає", "Мотор-ролла", "Мандри", "Гайдамаки", "Димна Суміш", "Весняний Галас", "Ті, що падають вгору", "Гуцул Каліпсо", "Крихітка Цахес" та "Перкалаба".
Окрім заявлених вище гуртів на фестивалі гратимуть і молоді гурти що подавали свої заявки на попередній відбір фестивалю і пройшли Експертний відбір: "Дивні" (Львів), "Помаранч" (Київ), "Бажана" (Київ), "Віранда" (Помічна, Кіровоградська обл.), "Злобні нігери" (Кременчук, Полтавська обл.), "Назад Шляху Немає" (Луганськ), "Весняний галас" (Кіровоград), "Н. Три" (Київ), "Дай Мамі Поспати" (Біла Церква), "Празник святого Йоргена" (Дніпропетровськ).
Робота на Акустичній і Неформатній сцені завершуватиметься так, щоб не перекривати виступ хедлайнерів на Великій сцені.
«Рок Екзистенція 2005» обіцяє стати, чи не най масштабнішою за останні роки, а кількість і якість команд представлених в цьогорічній програмі надихають на очікування гарного рок - свята.. До речі, вхід на цьогорічний фестиваль безкоштовний!


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 27-09-2005 11:46
 
О майн гот! Я була на рок-екзистенціі-2005! Це просто фантастично! Два дні милуватися тим, що коїться на акустичній сцені та ще й у першому ряду! Люди, заздріть мені, заздріть! Хто ходив - той мене зрозумів. А хто не ходив - сходіть наступного разу, щиро раджу. А ще у мене є автограф Тараса і Ярини з "Мертвого півня"!
[ гість ]
 
Гість
2. 27-09-2005 13:14
 
[QUOTE] А хто не ходив - сходіть наступного разу, щиро раджу. [/QUOTE] 
 
Ага, от тільки проблема в тому шо наступний раз буде через 4 роки :) В них же традиція проводити екзистенцію не щороку а через 4 роки... чи через 2... точно не пам'ятаю :) Але це точно не щорічний фест :grin
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 27-09-2005 14:00
 
На жаль, я зміг піти тільки у другий день - фантастика. Дуже класно! Особливо запам'ятався шкандальчик з "Димною Сумішшю" :) 
Щодо регулярності проведення фесту - інколи кожний рік, інколи через рік.
[ гість ]
 
Charon

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: