Схід і Захід разом: музичний тур примирення
// Богдан Гдаль, 5 Канал   
22.09.2005 16:16
Кузьма, Скрябін21 листопада стартує Всеукраїнський музичний тур "Схід і Захід: разом". Акція має об'єднати музикантів, які під час виборів 2004 року стояли по різні боки барикад. Влітку акціями примирення Сходу й Заходу опікувалися політики. Тепер цю ініціативу перейняли діячі шоу-бізнесу. 21 листопада своїм прикладом співвітчизників єднатимуть музиканти. Саме вони, попри різницю у політичних вподобаннях, мають вийти на одну сцену, і потім спільно виступити у всіх регіонах України. 
Ярослав Биструшкін, президент фестивалю "Чайка":
- Немає різниці, за кого артист їздив в турі, або якою мовою спілкується чи співає артист. Нам треба їх об'єднувати. Нам треба, щоб "Ґрін-Ґрей" не сварився з "Тартаком", умовно кажучи. А Скрипка потиснув руку Скрябіну.
Самі учасники майбутньої акції ще нічого не знають про неї. Але якщо запросять, то візьмуть у ній участь. Попри це, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко, скептично ставиться до реалізації ідеї цього туру.

Андрій Кузьменко, лідер гурту "Скрябін":
- Я не переконаний, що хто поїде з такими високими ідеями об'єднувати Україну, тому що насправді нічого фактично не відбулося у музичному середовищі. Файно би було об'єднати політиків, які скачуть з однієї партії в іншу. Я не думаю, що ті тури дадуть щось у плані того, щоб когось об'єднувати, бо ніхто не розколовся.

Думку про те, що музиканти між собою не сварилися, поділяє і лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко. Він каже, що взяв би участь в акції, бо підтримує ідею єднання українців. Навіть незважаючи на те, що до різних музикантів ставиться по-різному.

Сергій Фоменко, лідер гурту "Мандри":
- Я не ставлюся погано до людей, які мають погляди, які не збігаються з моїми поглядами. Я за чесність. Я за те, якщо ти маєш якісь погляди, то декларуй їх. Якщо маєш інші, декларуй інші. Але мене завжди дратували люди, які видають себе не за тих, якими є насправді, і бігають туди-сюди. Я не люблю нечесних людей.

Дирекція фестивалю "Чайка" наголошує на неполітичності майбутньої акції. Та все ж очікує промов політиків на святковій сцені.
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 27-09-2005 23:00
 
Давно пора...
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: