Конго-Клуб створив відео до треку з сольника Фоззі
// UAFORMAT.COM   
06.10.2005 21:40
ImageТанку на майдані Конго, а якщо більш точно, то одному з лідерів гурту Фоззі пощастило із шанувальниками. До пісні "Телефон-Стайл" з його сольного альбому "Мета More Fozzey" учасники "Конго-Клуб" - об'єднання прихильників творчості "ТНМК" - самостійно, з власної ініціативи та за свій кошт відзняли та змонтували відеокліп.
Наразі невідомо матиме цей кліп офіційний статус та чи з'явиться на телебаченні, проте варто очікувати його появи на офіційному сайті  "ТНМК" для вільного завантаження усіма охочими. Тим часом усім, хто вперше про сольний проект Фоззі, можемо порадити зазирнути до нашого Архіву файлів, де можна завантажити три пісні з альбому Meta More Fozzey + вищезгаданий "Телефонстайл".
Сольна платівка Фоззі - "Meta More Fozzi", вийшла рік тому, як цілком некомерційний проект. Не передбачалось ані промо-підтримки, ані реклами, ані кліпів, ані концертів, окрім презентаційного, який через політичну кризу у листопаді-грудні так і не відбувався. Очевидно, що прихильники не згодні із таким станом речей і на досягнутому зупинятись не збираються. Конго-Клуб вже планує створення ще одного відео, яке за задумом має стати "другою серією".


Коментарів (9)
RSS-стрічка
1. 05-10-2005 21:17
 
Ну... так то воно так, але не зовсім так:) Але я про це не буду:) 
Кліп дійсно незвичайний (Мазай молодчина!!!), доволі цікавий, хоча я його досі ще не бачила у зведеному варіанті, тікі робочі моменти:))) 
Інше - самі побачите:).... сподіваюсь:) 
[ гість ]
 
Mila
2. 06-10-2005 10:46
 
:roll Дяка, що написали, але не правильно. ММФ подивися як правильно пишеться :roll Нафіґ елементарно катати з ФДРу??? 
Дмитро Чиж немає жодного відношення. 
Можемо надати кілька стопкадрів, замість обкладинки.
[ гість ]
 
Bodyan
3. 06-10-2005 11:24
 
Бодян, свої звунувачення залиш при собі і тон зміни, будь ласка. За слова свої відповідати треба. Це про катати з ФДРу, ІМХО 
Офіційної інформації з цього приводу прес-службою не розповсюджувалась, тому відповідальність за те шо там написано наш сайт не несе. Відповідає за це джерело - Ентер, який відповідно сам посилається на ФДР. Тожд висувайте претензії ФДРу, який розповсюдив таку інформацію: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
ФДР - це те саме інформаційне агенство. Послугами інформагенств користуються сотні тисяч сайтів в інтернеті..... ;)
[ гість ]
 
Vitaliy
4. 06-10-2005 13:58
 
:roll так? 
Фоззі кліпу ще не бачив... :roll  
Добре, зміню тон, виправ будь ласка. Не будь перенощиком інфекції :grin :grin :grin  
Ось лінк на позакулісний кадр=))) 
:http://foto.mail.ru/mail/nemoskal/1/i-116.jpg 
якшо хочеш можеш використати її, і чого я такий добрий. Першоджерело в цьому випадку не Фоззі, бо кліп знімав Конго-клуб. 
На ФДР вже давно написали, не виправляють вони... :upset :upset :upset
[ гість ]
 
Bodyan
5. 06-10-2005 14:12
 
Приєднаюся до дискусу... 
Ми офіційно попросили ФДР змінити саму новину, бо інформація виявилася не вірною + додали фотокартку для розповсюдження. Тепер чекаємо відповіді, та змін.
[ гість ]
 
Mazai
6. 06-10-2005 21:24
 
О, Телефон Стайл у "файлах" :) дякую
[ гість ]
 
Mazai
7. 06-10-2005 21:49
 
Віталій! Видали фрагмент з сюжетов кліпу!!
[ гість ]
 
Mazai
8. 06-10-2005 21:57
 
Інформацію оновлено на числені прохання пролетаріату. 
Сюжет наведено ПРИБЛИЗНИЙ з того що написано у вас на форумі.  
У коментарях прошу більше не флудити. Для тих хто в танку пояснюю: написати купу смайлів або починати приватні бесіди, що не стосуються обговрення матеріалу вище вважаються флудом та знімаються з публікації. Дякую за розуміння і не забувайте, що надаючи інформацію не ви робите послугу сайту, а сайт Вам. Я міг би взагалі це все не публікувати, не переписувати інформацію, щоб вона була близька до реального стану речей і, взагалі, з цим всим не паритись а просто зняти з публікації і все ;) 
 
p.s. Олеже, я тебе особисто не розумію Ти прекрасно знаєш імейл редакції і як взагалі надсилати інфу і кому. Не варто висловлювати тут свій подив - дій.
[ гість ]
 
Vitaliy
9. 06-10-2005 21:53
 
Це я розумію. Підпиши будьласка звідки взято сюжет.  
До того ж дісйно порада - якщо ти змінив текст новини, та додав щось с форуму - зніми комірайт Ентеру.
[ гість ]
 
Mazai

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: