Revelation Fest у Києві
// UAFORMAT.COM   
04.10.2005 20:40
Esthetic Education14 жовтня у київському клубі „Квартира Бабуїн” відбудеться оригінальна музична подія «REVELATION Fest » (“ revelation ” з англ. – “відкриття”). Мета фесту є популяризація якісної української музики, музики «живої», «відвертої», творчо та естетично наповненої та, на жаль, в Україні, тимчасово, дефіцитної. У заході братимуть участь колективи, що представляють такі музичні напрямки як рок, арт-рок, рок-блюз, рок’н’ролл. Серед них як відомі музичні колективи, так і нові для широкого загалу імена:
"Esthetic Education" (ведуться перемовини):
Один з визнаних лідерів українського арт-року. Київ.
"Гурт Yo’Гурт": Високопрофесійний колектив, що грає мелодичну музику широкого спектру стилістики: від року, в класичному його розумінні, до ірландських мотивів. Київ.
"The Corridor": Перспективна рок-блюз / арт-рок команда, що оригінально поєднує кращі традиції музики відповідного стилю, сучасні віяння та творче орієнтування самих музикантів. Київ.
"Loreleya": Дуже цікавий потенційний колектив, творчім пріоритетом якого є м’який мелодичний рок. Біла Церква – Київ.
"Dizzy Jazz": Досить відомий в Білій Церкві гурт, що грає музику в стилі рок’н’ролл, блюз-рок в сучасній його інтерпретації. Біла Церква – Київ.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >