Тартак пожертвував гроші Братству ОУН-УПА
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
11.10.2005 22:59
Сашко Положинський, ТартакТартак пожертвував порядну суму Коломийській станиці Братства ОУН-УПА. Сталося це ще на початку серпня, під час подорожі ватажка гурту Сашка Положинського Карпатським краєм. Однак через непідробну  та непоказну скромність хлопців довідатися про цей знаковий Вчинок вдалося лише зараз та й то не напряму, а через родинні кола Братчиків-ветеранів. Самими ж "тартаківцями" ця пожертва посилено замовчувалася: гурт вважає, що то є величезним блюзнірством робити собі славу, або як зараз модно казати Пі-Ар, на допомозі тим, хто в прямому смислі поклав життя за Україну, але кого вперто не помічається протягом всіх років Незалежності. 

Нові урядники теж не надто квапляться приділити дещицю уваги воякам ОУН-УПА: багато з них ще досі залишаються навіть не реабілітованими, не кажучи вже про якісь інші почесті чи соціальні пільги. Наприклад, людина-легенда, сотенний УПА "Кривоніс" (в миру Мирослав Симчич), якого відвідав влітку Сашко Положинський, пройшов горнило тортур совєцьких чекістів, відсидів у тюрмах та таборах 32 роки 6 місяців і 3 дні, але й до нині залишається не реабілітованим. І хоча загартований життям вояк не скиглить та не втрачає сили Духу, однак пану Мирославу вже далеко за 80... "Мені хотілося б, щоб то стало доброю традицією в Україні, коли люди, які в нас непогано заробляють – відомі виконавці, артисти, інші митці, підприємці, – взяли б за правило постійно приділяти крихту уваги тим, хто для нашої держави дійсно щось зробив, і не забувати, що в нас є купа людей, які потребують їхньої допомоги", – оце й усе, що вдалося "витягнути" із Сашка Положинського.

Фото: Олександр Брамс
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 14-10-2005 04:54
 
Нарештші! Хоть хтось розуміє. що є на Україні люди, які за свої справи перед Украною, з часом заслуговують не лише на повагу, але і на матеріальну допомогу.
[ гість ]
 
мала
2. 16-10-2005 12:23
 
Воїни ОУН-УПА - герої України. Сашко молодець!!!
[ гість ]
 
ZingeR
3. 16-10-2005 21:18
 
http://www.myFlash.com.ua
Сашко дійсно молодець! Так тримати!
[ гість ]
 
gerguno

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: