Гурт Полинове Поле вразив очільників легендарного Вія
// Микола МАКСИМЕНКО   
12.10.2005 21:27
Львівська думово-етнічна формація "Полинове Поле" може похвалитися новим записом. Днями з творчої майстерні ватаги вийшов запис пісні "Чорна рілля", над яким хлопці працювали майже місяць, - повідомляє сайт "Львівського рок-клубу". Обрати саме цю пісню до оприлюднення гурт надихнули поради й захоплення учасників легендартної української рок-групи "Вій", Дмитра Доброго-Вечора та Сергія Литвинюка, що мали нагоду почути гурт будучи у жюрі фестивалю "Тарас Бульба", де "Полинове поле" стали володарями 2-ї премії.

Сергій Литвинюк, "Вій":
Подібну музику, але в різних її варіаціях ми вже слухаємо усе життя і вже запримітили, що поява колективів, які її грають, доволі рідкісне явище. Те, що робить "Полинове поле" взагалі мало хто ще робить. Це не є клони, якихось російських або західних груп. Коли я почув, як хлопці заграли "Чорну ріллю", то в мене, напевно, аж волосся піднялося від захоплення, а по всьому тілі був легкий мандраж. Думаю, що Дмитро відчував щось схоже.

Сергій поділився з молодою ватагою наміром взяти запис на чергову збірку “Ми Є”, яку гурт "Вій" планує видати на початку наступного року. "Полинове поле" вже передали ватажку гурту "Вій" остаточну версію "Чорної ріллі" й зараз працюють над перегрою однієї з пісень самого "Вія". Працює гурт не поспішаючи, адже не хоче сухо навернути й переграти якусь з пісень легенд українського року. Головною своєю метою учасники "Полинового поля" знову ставлять збереження й виділення атмосфери награння. У роботі над перегрою долучаться також музиканти дарк-фолькової групи "Замкова тінь", з якими хлопці познайомились на готичному фестивалі "Некрополіс: Чорна ліра".
Пісня “Чорна рілля” гурту "Полинове поле" доступна до завантаження у полегшеній якості у нашому "Архіві файлів". Повна версія пісні триває більше ніж 8 хвилин, але для радіоефіру хлопці підготували скорочену 4-хвилинку. Усі зацікавлені можуть дізнатись більше про гурт на сайті Львівського рок-клубу.Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 09-01-2006 14:15
 
de mo)!(na ska4atu ballly my3uky ? :):):):):):):) 
[ гість ]
 
ghoust
2. 24-02-2006 22:29
 
можеш у мене попросити. у мене э ъх перший альбомчик з 3х писеньок :x
[ гість ]
 
БОГ - тоже ГОТ!

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: