Mad Heads XL: новий альбом Надія Є вийде 24 жовтня
// Віталій ПРУДИУС   
12.10.2005 22:04
Mad Heads XL: новий альбом Надія Є вийде 24 жовтняГурт "Mad Heads XL" оголосив дату релізу нового та очікуваного альбому, що отримав назву "Надія Є" – 24 жовтня. Виходу альбому передувала поява свіжого відоекліпу до пісні "Смерека" і макси-синглу "NADIYA JE" виданого у Німеччині.
Гурт також планує провести ряд заходів на підтримку своєї дебютної платівки у складі "XL", зокрема запустити в ротацію свіжознятий відеоряд до треку "Пісня Святло". Точну дату появи кліпу на екранах буде оголошено найближчим часом. А наразі Вадим Красноокий, лідер "Mad Heads XL", розповів "Українському Формату" деякі подробиці виходу платівки.

Скажи, будь ласка, чи плануюється презентація альбому, в тому числі і концертна?
-
 Презентація альбому планується, але ще на 100% невідомо де саме і коли точно. Вона пройде у стилі закритого реліз-паті за запрошеннями.

Автограф-сесія буде?
- Вона також планується, і відбудеться в одному з центральних музичних магазинів Києва невдовзі після дня релізу, наразі уточнюється в якому саме і коли.

Можливо буде серія виступів на підтримку альбому?
- Сказати відверто, ми підтримуємо наш альбом виступами вже з півроку, оскільки у концертній програмі давно звучить більшість нових пісень. Безперечно, після виходу альбому також будуть концерти, які ми використовуватимемо в тому числі і для його підтримки. Офіційного "альбомного туру" ми не плануємо, але цілком можливо, що проведемо його пізніше.

Реліз платівки буде лише в Україні чи ви плануєте видати її за кордоном, наприклад, у Німеччині чи, скажімо, Польщі, Росії...?
- Обов'язково будемо видавати також і за кордоном. Єдине, що можливо, склад пісень буде дещо відмінний. У будь-якому випадку, це відбудеться вже в наступному році.

До слова, як успіхи синглу "NADIYA JE" у Німеччині? Чи були відгуки від німецьких прихильників або офіційних осіб, можливо телканали висловлювали бажання узяти в ротацію кліп?  
- Інформації з цього приводу поки що немає, оскільки певні підсумки можна буде підбити на раніше кінця жовтня. Щодо кліпу, то про його ротацію поки що не йдеться. Справа в тому, що західна музична індустрія працює за дещо відмінними від наших схемами. Скажімо, у нас кліп з'являється на телебаченні і тоді радіостанції починають крутити пісню. На Заході промо-кампанія починається з радіо, а на ТБ кліп потрапляє значно пізніше.

Вміст альбому "Надія Є":
1.   Смерека
2.   Надія є
3.   Дубки
4.   Пісня світла
5.   Цигани
6.   Гроші
7.   Річенька
8.   Спека зимова
9.   Gangster’s days
10.  Don’t worry
11.  Nadiya yea
12.  Автобус буратін
13.  Younger
14.  Радіо вавілон
15.  Надія є (remix)

Найближчий концерт гурту відбудеться 14 жовтня у “Докер Паб”, док №7, Богатирська 9 (Оболонь), Київ. Початок о 22-00. Вхiд 25 грн.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >