Скрябін видасть подвійну платівку каверів
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
17.10.2005 21:46
ImageКузьма здався під натиском зливи переспівів, що їх на поточну мить назбиралося аж 27, і вирішив 1 листопада видати таки двоплитник триб'юту Скрябіна, хоча раніше передбачався тільки один диск. За словами Андрія "Кузьми" Кузьменка, кожен доробок має знакову заковику, однак найбільше він волочиться від сміхотрясного дотепу, який зробив з пісні "Негри люблять молоко" гурт Чорнобривці. Чорняві леґіні вирішили не ходити колами і прямим словом заспівали про те, що виявляється, "Чорні люблять молоко" теж.
Випускати не одну, а дві платівки-присвяти Скрябіна підштовхнула несподівана заковика: криза перевиробництва. Спочатку в якості соломонового рішення розглядався випадок, коли най-найкращі речі вийдуть друком, а решта, що не потрапили до пісенника, або виходитимуть поступово в якості додатків до наступних видань гурту, або ж будуть викладеними для вільного завантаження, скажімо, на іменній сторінці гурту www.skryabin.ru.

Зрештою, перемогло бажання донести всі ті витвори сатири й гумору до якомога найширшого кола слухачів. Це обіцяє вернутися сторицею: багато хто з виконавців зголошуються до свого переспіву Скрябіна зробити ще й кліп. Взагалі може статися так, що чи не кожне награння в альбомі матиме своє відео, що тільки на руку "Триб'юту". Водночас кожен з переспівників матиме повне право включати свої прочитання скрябінівських пісень до власних плит. Випускатиме пісенник-присвяту столичне видавництво "Moon Records".


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >