Реміксована осінь гурту От Вінта!
// UAFORMAT.COM   
17.10.2005 22:02
Флайzzzа та От Вінта! у КостополіБагатою на ремікси видалась ця осінь у рівненських украбілів "От Вінта!". Зараз хлопці працюють над власною версією пісні славетного московського колективу "Містер Твістер" - "Блюз пухлых рук". Московські та рівненські рокабіли вперше перетнулись кілька років тому на фестивалі у московському клубі "Свалка", і з того часу стали добрими друзями. Тож не дивно, що "От Вінта!" отримали пропозицію зробити пісню для збірки-тріб'юту "Твістерів". Лідер "отвінтистів" Юрко Журавель вже написав текст українською мовою, де головний герой перетворився на парубка у вишиванці з тризубом.
У той же час творчість "От Вінта" теж не лишається поза уваги реміксових справ майстрів. Лучанин Роман Сорока, який приймає участь у зведенні пісні "Два кольори" ("Флайzzzа" - "От Вінта!"), зробив танцювальні версії "Оплі-картоплі" та "Біля дубу" з останнього альбому "Дарма я наївся цибулі".

Юрко Журавель, "От Вінта!":
"Ремікси вийшли феноменальні! Треки звучать дуже круто, і на рівненських дискотеках їх просто не виключають!", - ділиться враженнями . Крім того, рівненський DJ Василь взявся електронізувати ще два забійники - "Чемпіонка по штовханню у тролейбусах" та "Дарма я наївся цибулі". Що з того вийде, почуємо згодом.
Проте будення "гвинтів" складається не тільки із студійних сесій. Щільність та географія гастрольного графіку говорять самі за себе:

15 жовтня - Рівне, Майдан Незалежності. День міста
16 жовтня - Тернопіль, фестиваль "Нівроку"
17 жовтня - Ужгород, День міста
21 жовтня - Київ, клуб "Докер Паб"
22 жовтня - Яготин, акція "Не будь байдужим!"
28-29 жовтня - Єкатеринбург (Росія), клуб "Подвал"
31 жовтня - Пєрмь (Росія)
5 листопада - Підляськ (Польща), фестиваль "Підляська осінь"
6 листопада - Білосток (Польща), фестиваль "Підляська осінь"

На фото: Флайzzzа та От Вінта! під час першої акції "Не будь байдужим" у місті Костопіль.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: