ТНМ Конго - сингл ''Вода''
// UAFORMAT.COM   
07.06.2004 15:11
Збільшити!Танок На Майдані Конґо виводить в люди свій новий сингл “Вода”. Щоправда, в цьому випадку правильніше ватагу назвати на французький манір: Danse sur la place du Congo, а сам синґл ”L’eau”, позаяк кружельце містить французьке прочитання забійників “Вода” і “Восени”, франкомовний кліп до останньої, роздрук французьких текстів згаданих пісень і повторення всіх написів обкладинки по-французькому. Суцільне офранцуження платівки пояснюється тим, що вона насамперед призначення для просування ТНМК на французьких теренах: на початку липня “конґівці” вирушать до міста Ля Рошель на фестиваль шанувальників франкомовної культури “Francofolies“ (Франкофолія). Обов’язковою передумовою для участі на цьому зібранні є виконання пісень, зрозуміло, французькою, тож наші хлопаки перетлумачили крім “Води” та “Восени”, ще й “Та Ти Шо” і нову річ “Арешт”. Гратимуть “конґівці” в одній упряжці з французькою гіп-гоп формацією арабо-африканського походження Anfa Afrika. Після фесту ТНМК разом зі своїми темношкірими приятелями вирушать у невеличке турне, що називається “Південним берегом Франції”.
Очевидно, минулорічна розвідка Фагота на “Франкофолії” не минулася на дармо, оскільки саме тоді він потоваришував з Anfa Afrika, учасники якого, як невдовзі з’ясувалося, є ще співзатійниками цього франко-співочого дійства, і прокрутив їм “Нєформат”. Тоді-то в організаторів і визріло рішення запросити ТНМК наступного, тобто вже цього року на фест.
Водночас не слід забувати й про домашнє покликання плити “Вода/L’eau”: вона є передвісницею пісенника “Пожежі Міста Вавілон”, вихід якого намічений на двадцяті числа червня. Сам синґл “Вода” у вільний продаж не піде, але його можна буде придбати через різноманітні інтерактивні способи, про які розповідатиметься на музичному каналі М1, - повідомляє ФДР Радіоцентр.Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 25-11-2005 21:20
 
Який ще заголовок?
Я лише вам хочу сказати що, Витвір мистецтва групи ТНМК (((((ВОДА)))) це супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ гість ]
 
Калімбет
2. 12-03-2008 22:20
 
Який ще заголовок?
ФАНТАСТИКА
[ гість ]
 
МАРІЙКА

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >