Виступ гурту Anderson в Харкові
// Руслана   
17.10.2005 23:44
ImageКиївський гурт Anderson вже вкотре порадував прихильників альтернативної української музики в Харкові. „Андерсон – це Андерсон. Це жива енергетика” – кажуть прихильники творчості гурті. І дійсно, щоб зрозуміти Anderson, щоб ним захворіти, треба хоча б раз побувати на їх концерті. На такий драйв, шквал емоцій, дивний коктейль з неординарних текстів і професійної музики здатен не кожен гурт на українській сцені. І це думка не тільки тісного гуртка меломанів, але й багатьох пересічних людей.
Тож, ті люди, хто того вечора опинились на виступі гурту Anderson, мали змогу вдосталь насолодитися справжнім драйвом. Гурт виконав не тільки всім знайомі пісні, як то: “Сам/сам”, “Свобода”, “СловоЗброя”, “Метро”, “Невблаганна”, “Правила Гри”, але й представив багато нових забійників, серед яких були присутні і пісні політичної тематики.

Глядачі у клубі, де проходив перфоменс, активно підспівували, обговорювали нові пісні і наприкінці запросили гурт приїжджати до Харкова частіше. Звичайно, хотілося, щоб на такі заходи приходило більше людей. Бо активність в місті є, але найчастіше це видно хіба що на концертах гуртів „Корні” або „Звєрі”....Тому дуже приємно, що “андерсони” не здаються і не опускають руки, а грають так, нібито перед ними не купка свідомих людей, а аудиторія в декілька тисяч. Це і є напевне складова успіху – завжди в себе вірити.

Маленька історична довідка:
Гурт заснований влітку 2003 року у Київі. «Anderson» - це чотири складові – ударні (Михайло), бас (Влад), гітара (Міха) та войс (Рус). Войс – це такий різновид вокалу.Стилістика гурту – альтернативний рок. За майже два роки існування гурт брав участь у декількох фестивалях та конкурсах, серед яких «Подих», «Мазепа Фест», «Рейвах» (http://reivakh.org.ua/), “Global Battle of the Bands” (http://gbob.com.ua/), «Музичний острів» (http://muzostrov.kharkov.com). Серед результатів – друге місце на конкурсі “Global Battle of the Bands”.
«Anderson» має близько 10 демо, записаних на студіях «Династія», «Не бійся Маша», «М&А». Пісні гурту були видані на диску фестиваля «Подих».Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 07-11-2005 14:21
 
о, я там також був.. :)
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >