Марія Бурмака ситала піонером DVD-формату в Україні
// Віталій ПРУДИУС   
18.10.2005 15:17
Марія Бурмака DVD-диск та MP3-альбомМарія Бурмака першою з українських виконавців наважилась видати концертний DVD-диск із записом свого живого виступу, який відбувся 2003-го року у Жовтневому палаці. Ця подія приурочена до 15-річчя творчої діяльності співачки. Але на тому сюрпризи для шанувальників Марії не закічуються. Вже в перший день наступного тижня, 24 жовтня, побачить світ подвійний МР3-диск співачки. Він включатиме всі альбоми видані протягом 15 років. Винятком навіть не стане платівка „Ой не квітни, весно...”, видана ще у, далекому тепер вже, 1990-му році лише у МС-форматі, тобто на касетах. Альбом було відцифровано і проведено професійний ремастерінг.
Марія Бурмака: "Всі альбоми на двох дисках... Можливо, це навіть найкращий подарунок для мене самої. Бо тут—15 років мого життя. Надії і розчарування. Кохання і розлуки. Пристрасті і втрати. Хвилини печалі і щастя... Напевно ці диски можуть стати саундтреком 15 річної історії моєї країни. Нової історії України. Бо деякі пісні стали навіть ніби символічними для кожного її етапу. Насправді ж , кожна з пісень—це справжні емоції і почуття. І об’єднати їх можна одним словом. Таким простим і таким , водночас, багатогранним. Це слово - Любов."
Таким чином Марія стала першою з українских виконавців, хто видав свій DVD, при цьому випередивши Скрябін та ТНМК, які попередньо також заявляли про бажання випустити свої власні DVD із відео-вмістом.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >