Бумбокс: підкорити Росію
// UAFORMAT.COM   
18.10.2005 21:29
Бумбокс: підкорити РосіюДебютний альбом "Меломанiя" гурту "Бумбокс", виданий в Україні 20 квітня 2005 року на лейблі Music Factory, змінює географію і рекординг: 13 жовтня відбувся реліз платівки у Росії, де, варто зазаначити, гурт останнім часом мав чи не найбільше серед українських виконавців сольних концертів. Поширенням альбому на російських теренах опікується лейбл "Музика Вдох" під керівництвом Едуарда Шума. Російський варіант альбому "Меломанiя" відрізняється від українського оформленням, відсутністю андеграунд-гіта "Бобік", буклетом з текстами всіх пісень і наявністю бонусів у вигляді двох знятих на сьогоднішній день кліпів групи: "Супер-Пупер" і "E-Mail".
До речі, у той же день вийшов у світ і ще один реліз, на якому присутній "Бумбокс" - збірник "Музика Вдох". На диск увійшли композиції ватаг з України, Росії і навіть Ізраїлю. Радує той факт, що Україна представлена на збірці одразу сімома(!) командами. Це “5'nizza”, “Lюк, "...і Друг Мой Грузовик", “Quadragesima”, "Крихітка Цахес", “4.А.Й.К.А.” та власне "Бумбокс" із треком "Супер-пупер".


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 16-05-2007 14:57
 
цей гурт мій улюблений.Я обожнюю БумБокс. Підскажіть де знайти кліпи гурту.ДОПОМОЖІТЬ
[ гість ]
 
2. 01-06-2007 14:29
 
BOOMAM
ХЛОПЦІ,ДЕ МОЖНА ВЗЯТИ ТЕКСТИ ВАШИХ ПІСЕНЬ?????
[ гість ]
 
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
3. 01-06-2007 14:32
 
)))
КОЛИ ВИ ЗАВІТАЕТЕ ДО НАС У ЗАПОРІЖЖЯ???\
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >