20 жовтня: презентація нового кліпу Sбей Пепел’s
// UAFORMAT.COM   
18.10.2005 21:34
Sбей Пепел’s - кадри з кліпу "Уровнение"Гурт "Sбей Пепел’s'" запрошує друзів на презентацію нового відео до пісню "Уравнение". Стилістику кліпу можна визначити як "citi-action". У центрі уваги погоня головного героя (Франца) за незнайомкою, яку він випадково зустрів і намагається наздогнати всіма можливими засобами. Для погоні використовуються велосипеди, моторолери, таксі, мікроавтобуси і навіть метрополітен. А у фіналі, коли здавалося б усе загублено, глядачів чекає несподіваний поворот подій. Утім, це більш схоже на короткометражний фільм. Принципи зйомки і монтажної роботи характерні для художнього кінематографа, а фрагменти "реальних діалогів" і "вуличних шумів" цілком доповнюють цю картину.
Презентація кліпу передбачає спілкування із режисером, акторами і музикантами. По закіченню всіх необхідних офіційних процедур на глядачів чекатиме акустичний концерт "Sбей Пепел’s'. В ході презентації організатори обіцяють несподіванки сюрпризи.  
Подія відбудеться 20 жовтня, о 19:00 у пивному пабі "BierStadt" за адресою м. Лук'янівка, вул. Черновола, 12 (недалеко від кінотеатру "Київська Русь").


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 31-12-2005 17:35
 
Пеппелсы - Вы супер! Обалденный клип. Приезжайте почаще в родной нам и вам Херсон! :)
[ гість ]
 
FOST

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >