''Тартак'' - ''Музичний Лист Щастя''. Третій альбом
// UAFORMAT.COM   
07.06.2004 15:12
Збільшити!Сьогодні нарешті з'явилась більше детальна інформація про третій альбом гурту "Тартак". Платівка матиме назвою “Музичний Лист Щастя”, або скорочено – “МуЛиЩа”. Платівка складатиметься з 15 треків + тартаківський переспів пісні Ані Лорак “Поцілуй” на додачу. Останню річ годі шукати на обкладинці, бо її не планувалося додавати на цей диск, а трималося для четвертої плити. Однак штурмові прохання впродовж півтора року шанувальників Тартака якомога швидше оприлюднити цей рімейк переконали ватажка гурту Сашка Положинського, що зволікати нема чого, тим паче невідомо, коли до четвертого альбому дійде справа. Тому переспів було внесено у зміст в якості бонус-треку. З 15 нових робіт три раніше вже було оприлюднено: “Хулігани”, “Інді Я” та найсвіжіша “Нашеліто”. Демо-версії усіх трьох ви можете скачати у розділі "Базі файлів". Всі вони дають цілком точну уяву про “МуЛиЩа”, однак далеко не повну, тому слід сподіватися, що поступово в простір запускатимуться ще і ще нові роботи Тартака.
Дизайн обкладинки третього альбому, так само як і другого ("Система нервів"), розробляв Dj Архітектор (доречи Майстер Скрейтч-2003!)
Тим часом компанія-видавець альбому працює над тим, яким чином представити альбом широкому загалу та зробити приємні сюрпризи для найпалкіших прихильників. Цілком можливо, що на диску також можна буде відшукати відео-роботи Тараса Химича на пісні "Тартака" - "Хулігани" та "Нашеліто", однак це залежатиме від технічних можливостей видавця.
Зміст платівки “Музичний Лист Щастя”(порядок пісень може зазнати незначних змін):
1. Мила
2. Дівчата
3. Борода Руда
4. Нашеліто
5. Моя любов, моя ненависть
6. Лайливе Слово
7. Інді Я
8. Весело!
9. Комп’ютерні Тигри
10. Щось
11. Стільникове Кохання
12. Іди Тусуйся!
13. Це ваше свято
14. Хулігани
15. Я не хочу
Бонус:
16. Поцілуй (переспів на Ані Лорак)
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: