Перенесено презетацію максі-синглу Esthetic Education
// UAFORMAT.COM   
22.10.2005 19:39
Esthetic EducationПрезентація максі-синглу "Leave us alone" гурту "Esthetic Education", яку ми анонсували 18 жовтня, перенесена на пізніший час. Самі музиканти пояснюють це тим, що, як з'ясувалось згодом, на 21 жовтня було також заплановано велику кількість подібних заходів і їм не хотілося , щоб реліз такого довгоочікуваного максі-синглу пройшов непомітно для загалу шанувальників української музики. "Естети" обіцяють найближчим часом оприлюднити нову дату презентації і попередньо називають 3 листопада, хоча можливо знову стануться якісь зміни.
Наразі маємо приємну новину для шанувальників "Esthetic Education" у Дніпропетровську (04.11), Миколаєві (17.11), Одесі та Львові - саме ці міста гурт збирається відвідати у листопаді. Можливо у переліку з'являться й інші населені пункти країни. Інформація поки що попередня, тому стежте за новинами "УкрФормату";)


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 26-10-2005 11:13
 
Самую точную информацию можно получить лишь по почте Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. . Не руководствуйтесь слухами :)
[ гість ]
 
Волов Алексей

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: