Горгішелі активно працюють над дебютною платівкою
// UAFORMAT.COM   
23.10.2005 19:07
Горгішелі Український гурт із грузинським корінням “Горгішелі” найближчим часом планує дещо зменшити інтенсивність виступів та стати активно до роботи над своєю дебютною платівкою, - повідомляє сайт Львівського Рок-клубу.
На сьогодні повністю готові шість пісень, що вже є доброю половиною альбому, на який вкупі планується записати 12 треків. До альбому ввійде лише кілька старих пісень гурту, а основну частину складатимуть нові доробки “Горгішелі”, що з’явилися коли у колектив прийшов відомий та поважний музика Олег “Джон” Сук – учасник легендарного “Мертвого Півня”. Попри те що матеріал ще не є повністю записаний робоча назва до альбому вже затверджена. Платівка називатиметься "Аморе", за однойменною піснею. На цю ж пісню найближчим часом планується відзняти кліп.
Незважаючи на активну роботу над платівкою, виступи таки будуть. Серед найближчих концертних планів у "Горгішелі" візит до Польщі та Чехії на початку грудня та невеличкий тур по київським клубам.


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 26-10-2005 11:46
 
Виступ групи на шоу "Свіжа кров" просто неймовірний. А що до нового альбому то чекаєм-чекаєм. Бо покищо в наявності маю лише одну пісню "Аморе"
[ гість ]
 
Dj.Positive
2. 28-10-2005 19:47
 
так виступ на м1 був просто вражаючий.особливо "пташка" та "вересень".якщо чесно я не розумiю цих тупих,вибачте,журi,якi не можуть виразити свою думку.хоча я i розмовляю по-росiйськi,але менi ця група дуже вразила.я не вважаю себе москалькою.я вважаю краще повисити рiвень популярностi на Украiнi,а потiм вже iхати в Польшу та Чехiю.не в образу сказано.вибачте за помилки :grin
[ гість ]
 
SoF@
3. 14-12-2005 19:40
 
Прекрасна група... прекрасна музика, а які дівчата! Блискучий виступ на м1. Затримавши подих, екаю на їх платівку :grin
[ гість ]
 
ГАРІК

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: