Lюк презентує новий альбом Sex в Україні
// music.com.ua   
27.10.2005 21:53
LюкХарківська група Lюк готується представити новий альбом «Sex» своїм українським шанувальникам. Концертна презентація диска відбудеться в ході листопадового турне по Україні, повідомляє music.com.ua. Клубний «презентаційний» марафон почнеться 4 листопада в харківському лаунж-кафе «Fidele», продовжиться наступного дня виступом у «Churchill's Music Pub» і завершиться концертом у харківському ж клубі «Живіт».
25 листопада харків'яни виступлять у Дніпропетровську - на фестивалі «Нашатир», що організовує журнал «НАШ». Завершиться міні-тур 26 листопада концертом у київській «Квартирі Бабуїн».
Нагадаємо, що «Sex» - третій у дискографії колективу. До цього побачили світло «Tourist Zone» (2003) і «Lemon» (2004). Новий альбом вийшов на російському лейблі «Вдох», з яким група довго і плідно співпрацює, і був презентований у Москві 1 жовтня.
За словами самих музикантів, нова пластинка істотно відрізняється від своїх попередниць. Пов'язано це із тим, що під час запису більше уваги було приділено живому саунду, і, крім того, це перший альбом, зведенням якого ватага займалася самостійно. Крім учасників Lюка, у записі брали участь і сесійні музиканти, зокрема в композиціях можна почути скрипковий квартет, ситар і навіть чоловічий хор. Також внесли свою долю у створення «Sex'а» і музиканти дружнього колективу “5'NIZZA” - в альбомі є дві пісні французькою мовою, одну з них разом із вокалісткою Олею Герасимовою виконав Сергій Бабкін, іншу - Андрій «Сан» Запорожець.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >