9 місьц на Землі де можна почути НеДілю
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
27.10.2005 21:58
НеДіляЗ дня виходу першої самостійної платівки "НеДіля" однойменної ватаги на чолі з Едуардом "Ділею" Приступою минуло трохи більше року. Попри те, що пісенник добре продається та є на слуху, спілка шанувальників НеДілі вирішила дізнатися, де ще, окрім загально знаних радіо та ТБ, лунають награння гурту. Альтернативні щаблі складалися, відштовхуючись від найнесподіваніших місць, де було почуто пісні з кружальця.

1. Отож, на першому місці з великим відривом застовпився стрип-бар "Joss", де те саме сороміцьке дійство виконувалося під романтичну "I Will Fly".
2. На другому опинилося велико-торговиці Город'Ок і МегаМаркет. Тамтешні крутії дисків облагородили закупи бринінням пісень "Тільки дощ" і "Знову сама".
3. Почесна третя сходинка дісталась київському клубу "Андроген", в якому, подейкують, полюбляють збиратися "хлопці, котрі люблять хлопців": там присутні із задоволенням відпочивали під вже згадану "I Will Fly".
4. На четвертому місці засіло караоке коло Пасажу на Хрещатику: пересічні перехожі теж, виявляється, полюбляють  покривлятися під цю пісеньку.
5. "Я тебе кохаю" вивела на п'яту сходинку Радіо Київ. За словами Едуарда Приступи, він би хотів потиснути ту руку, яка наважилася зарядити пісню тривалістю 7хв 45сек в ефір: оті комерційно-форматні 3 хв.30 сек відрубують від ефіру не одне гідне творіння.
6. Щабель шість: маршрутне таксі столиці. Деяким просунутим водіям викручувати кермо в міських заторах допомагає "Тра-та-та-та".
7. Сьому позицію займає літній сосновий бір: джерелом слугував програвач, а слухачами – веселе юне товариство юнаків та. Крізь шпильчасту зелень долітала "I Will Fly".
8. Восьмою несподіваною місциною став не дуже чистий пляж в Ялті: в задусі, гаморі та піщаному довкіллі, набитому "піджареними" тілами "Тільки дощ" сприймається трохи дивно.
9. У трамваї, що чимчикує околицями Берліна, серед рваних звуків німецької мови і раптом… "Знову сама"! – дев'яте місце.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 03-11-2005 17:50
 
Цікаво, що ж це за спілка шанувальників "НеДілі"? Хай хоч один з них прокоментує цю статейку.
[ гість ]
 
Гість
2. 25-12-2006 12:03
 
Уявіть ви поїхали в Берлін, а тут раптом рідна українська музика, що тут поганого??? Це краще ніж деякі гурти в туалетах МакДонольдззза 
:)
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: