Мотор'ролла розробила план розширення кола шанувальників
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
27.10.2005 22:17
Мотор'роллаМотор'ролла з Хмельницька прописала собі наступні три кроки у просуванні до якнайширшого кола слухачів. Першим синґлом після винайдення формули "Восьмого кольору" стане річ "А Я Собі Гуля", заспівана разом з Олегом Скрипкою. На підмогу її гультяйському звучанню прийде й мальоване відео, над яким завершують працювати сестрички-художниці під творчим іменем Madtwins. Ці юнки мають на рахунку не один кліп, зокрема для гурту Mad Heads, затятими шанувальницями якого віддавна є. Як вже повідомлялося, всі дійові особи будуть мальованими, при чому мотор'роллівці в своїх ошатних костюмчиках, а знаний вевешник у несподіваному, але впізнаваному образі. Гуляти в інформаційний простір пісня піде в середині листопада і своєю появою підведе підсумкову риску під останньою платівкою Мотор'ролли "…шо кому не ясно?".
Другим кроком хмельничани намітила запуск в радіопростір повний свіжак – нову річ "Моя Вода". Слова до пісні написані у співавторстві з Томою Приймак – саме її перу належить лірика нагуділого "Восьмого Кольору".  "Вода" розвиває ту музичну стилістику, яку ватага взяла собі на озброєння "Кольорі". Наразі гудці визначаються, коли саме відкрити шлюзи для "Моєї Води", але однозначно ця річ матиме за покликання гучно заявити про майбутню платівку Мотор'ролли.

А ось третьою заковикою у творчому поступі хмельничан стане спільна річ з колишнім басистом тернопільського гурту Неймлесс… Ігорем Пелихом. Так, так, тим самим найпрудкішим "галопником" України і відомим телеведучим. Допоки триває підготовча робота до нового ударного телепрориву, Ігор вирішив пригадати свою шалену музичну юність і поринути у світ музики: він візьме участь у написані слів та створенні оздоблення до пісні, яка покищо не має заголовку. За словами ватажка Мотор'ролли Сергія "Сєні" Присяжного, в подальшому ватага має намір при виконанні цієї пісні таки витягти на сцену й Пелиха: навмисно для такого надзвичайного дуету мотор'роллівці тримають напоготові дві бас-гітари. До речі, за попередніми відомостями, заголовну музичну тему до майбутнього телевпровадження Ігора Пелиха складатиме теж Мотор'ролла, однак то буде вже IV-й Перехід гурту.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >